Jump to content

Prawdziwe "OOBE"


Pasiv
 Share

Recommended Posts

Witam , na wstepie chce powiedziec ze doswiadczam projekcji astralnych od jakis 3 lat . Nigdy nie mialem prawdziwego OOBE ( tak zeby wszystko wygladalo w 100% jak w rzeczywistosci ) Projekcja astralna ktora ja mam jest wyjsciem z ciala ale do swiata nie realnego ( OSUPO) , udalo mi sie nawet kilka razy wyjsc z mojego OSUPO . Czy jest chociaż jedna osoba ktora miala OOBE blisko rzeczywistosci fizycznej ?? Dodam jeszcze ze u mnie wszystko dzieje sie samo , spontanicznie w nocy . Czy udalo sie komus wyjsc metoda transowa ??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

 • Similar Content

  • Ripian
   By Ripian
   Siema , mam pytanie. Czy mozliwe jest wejscie w OOBE lub LD przez paraliz senny? Byloby przydatne , poniewaz wychodzi mi wywolac paraliz , dlatego dobrze byloby z tego skorzystac.
   Pozdrawiam
  • pink_bliss
   By pink_bliss
   Witam,
    
   od dość dawna mam problemy ze snem, z jednej strony nie mogę zasnąć wcześnie, z drugiej przetrzymuję się maksymalnie, albo do 5-6 nad ranem, albo idę spać, jak już oczy mi się kleją i mam pewność, że od razu zasnę, BO SIĘ BOJĘ.
    
   W trakcie zasypiania słyszę różne, głośne odgłosy. Czy to rozmowa kilku osób, czy np. zatrzymujący się stary autobus tuż nad moją głową, ale nie tylko... Najgorsze są kroki i odgłos skrzypiących, otwieranych drzwi od mojego pokoju. Są to naprawdę przerażające odgłosy- ale... zazwyczaj krokom i otwieranym drzwiom towarzyszy czarna postać stojąca w drzwiach, która po chwili zbliża się w moją stronę... często rzuca.
    
   Nie wiem co to jest, ale nie sądzę żeby był to paraliż senny, gdyż gdy tylko widzę tę postać natychmiast zasłaniam się rękoma, podnoszę się i szybko zapalam światło. Myślałam o omamach hipnagogicznych, ale wydawało mi się, że je się w jakiś sposób wywołuje podobnie, jak OOBE. Piszę o tym w tym wątku, ponieważ kilka lat temu próbowałam kilkakrotnie OOBE i kilka razy mi się udało. Nie wiem, czy ta czarna postać może mieć jakiś związek z praktykowaniem wcześniej ww. OOBE... Może coś się do mnie przyczepiło, no nie wiem... Szukam pomocy już wszędzie i nie wiem, co robić. Strasznie się boję, bo spotyka mnie to prawie zawsze, kiedy próbuję iść spać wcześniej...
    
   Wczoraj miałam koszmar, w którym była ta czarna postać... z tą różnicą, że jestem pewna, że był to sen.
    
   Ogólnie bardzo lubię horrory w każdej postaci i lubię się "bać", ale to nie jest, jak oglądanie horroru czy np. pójście do domu strachów- JESTEM PRZERAŻONA.
    
   Dodam, że zawsze miałam dużo snów, czy to dziwnych, czy to koszmarów (w tym śmierć bliskich), czy to sny, które powtarzają się po kilka razy. 27 lutego miałam operację i od tego czasu śni mi się coś codziennie i wszystko pamiętam... Dziwi mnie to tym bardziej, że mam niedoczynność tarczycy, przez którą mam straszne problemy z koncentracją i pamięć, jak stara babcia... W związku z chorobą jestem ciągle zmęczona, osłabiona i senna, a i tak nie mogę lub nie chcę spać.
    
   Nie wiem co robić, bardzo proszę o pomoc
  • Ayin
   By Ayin
   Ostatnio dużo się słyszy o dzieciach, które sięgają po "legalne" specyfiki czy łatwo dostępne leki aby wprawić się w stan narkotyczny.
   Tego jak wiele produktów spożywczych posiada takie właściwości większość ludzi nawet sobie nie wyobraża, ale mnie zainteresował jeden.
   Popularny ostatnimi czasy lek na kaszel - Acodin - zawiera dekstrometorfan.
   Podczas zdobywania wiedzy w tym temacie natknąłem się na interesującą wzmiankę, o powiązaniu tej substancji z OOBE.
    
   Tytułem wstępu:
    
   A teraz ciekawa część:
    
   Od czasu do czasu mogę sobie zapalić blunta, ale takie farmaceutyki trochę mnie jednak przerażają. Jestem za to ciekawy czy ktoś z was miał okazję to sprawdzić? Czy faktycznie to tak działa i czy jest to złudzenie czy autentyczne OOBE?
  • Kuba58426
   By Kuba58426
   Ogólną koncepcją jest Przejście z LD do OOBE, dzięki czemu od razu jesteśmy w stanie paraliżu i możemy gładko wyjść z ciała.
    

   Zdejmujemy z siebie wszystkie metalowe przemioty i kładziemy się wygodnie nie krzyżując nóg, ani rąk
   Można włączyć dźwięki pomagające w osiągnięciu celu (np. program Brainwave Tuner na Androida)
   Bierzemy kilka głębokich wdechów i wydechów
   Oddychamy normalnie licząc oddechy od 30 do 0
   Gdy skończymy, otwieramy oczy na 2-3 sekundy, po czym zamykamy je ponownie
   Powtarzamy punkty 4 i 5, aż wejdziemy w LD (skalę można skracać, albo wydłużać wedle zmęczenia)
   Będąc w LD: zaczynamy iść do tyłu, wyczarowywujemy lustro i przechodzimy przez nie, albo robimy jakąś nagłą czynność np. skaczemy z dachu
   Powinniśmy się obudzić, pod żadnym pozorem nie wolno się poruszyć
   Wykonujemy jedną z 23 czynności opinanych tutaj
   Jeśli wszystko poszło dobrze, jesteśmy w OOBE

    
   Jeśli nagle się obudziliśmy w środku nocy, możemy to wykorzystać. Wykonujemy czynności od punktu 8.
  • Ĺ�ukasz Krukowski
   By �ukasz Krukowski
   Cześć wszystkim! To mój pierwszy post na tym forum.
   Słuchajcie, opiszę Wam moją przypadłość:
   Gdy byłem mały często śniły mi się koszmary. To się zaczęło, jak miałem z 6 lat. Mogłem się przebudzić z własnej woli. Dosyć trudno jest to wyjaśnić, ale gdy śniło mi się coś nieprzyjemnego, prostu zamykałem oczy w śnie, skupiałem się mocno na tym, żeby to wszystko się skończyło i... następowało jakieś dziwne zawirowanie, po czym budziłem się. Na prawdę trudno jest to wyjaśnić. Dlatego przejdźmy dalej.
   Kiedyś przyśniło mi się szkoła. Może miałem z 11 lat. Jednak ta szkoła była jakaś inna, więc od razu poznałem, że to musi być sen. Zobaczyłem jakąś dziewczynę i spytałem się jej, co to za miejsce. Ona, jak gdyby nigdy nic, odpowiedziała, że zaraz muszę iść na lekcje. Dopiero co poszedłem spać, a już jestem w szkole?, pomyślałem. Spróbowałem się przebudzić, nastąpiło zawirowanie i... nic. Ciągle byłem w tym samym miejscu. Ta dziewczyna ciągle na mnie patrzyła. Ja do niej krzyknąłem że nie należę do tego świata (serio ). Ona na to nic nie odpowiedziała. Wtedy bez żadnego zawirowania po prostu się obudziłem. O dziwo, było już rano.
   To był już ostatni sen. Nastąpiła przerwa. Jednak przed wczoraj to znów powróciło. Przyśniło mi się, że jadę samochodem, po czym rozbijam się na drzewie. Ale nic się nie stało. Przerażony, chyba sprawiłem, że teleportowało mnie obok drzewa. Kiedy już tak trochę nad tym pomyślałem, wyobraziłem sobie, że trzymam w ręku miecz. I co? Miecz się pojawił. Zaraz potem się przebudziłem i czym prędzej spisałem sen.
   Czy taka przypadłość zdarza się często? Czy takie sny są niebezpieczne? I najważniejsze: czy świadome sny to astral?
×
×
 • Create New...