Jump to content

prośba o spotkanie, zwierzenia z okaleczania

mirage
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się, że wracam z koleżankami w nocy na piechotę z imprezy i nagle sie rozdzielamy i już ich nie widzę, idę sama przez chwilę i dostaję smsa od mojego chłopaka "przyjdź do mnie", przystaję i zaczynam się zastanawiać dlaczego nagle chce się spotkać i czy iść do niego ale nie ruszam się tylko stoję w miejscu. W świecie realnym moja miłość się do mnie nie odzywa od ponad tygodnia po tym jak się pokłócił ze mną w sumie o nic, ja od paru dni nie dzwonie i nie pisze bo postanowiłam, że to on powinien zrobić pierwszy krok ale mam wrażenie że to koniec i już nigdy się nie odezwie... :(

Druga część snu to : po smsie staje przede mną koleżanka którą znam dość krótko i zaczyna na ulicy opowiadać mi o tym jak się cięła, że robiła to w mało widocznych miejscach i w jakich miejscach, mówiła o przecinaniu żył na udach... wszystko mówiła pod wpływem jakiś silnych emocji, niemal krzyczała i robiła to z wyrzutem do mnie, jak bym ja miała też to zrobić a ona chciała mnie przestrzec przed kolejnym okaleczaniem.

Trochę tego nie rozumiem, co oznacza sms od ukochanego skoro realnie on chyba zrezygnował? I co z koleżanką? Czy czeka mnie coś takiego czy co? Pomocy...

W świecie realnym moja miłość się do mnie nie odzywa od ponad tygodnia po tym jak się pokłócił ze mną w sumie o nic, ja od paru dni nie dzwonie i nie pisze bo postanowiłam, że to on powinien zrobić pierwszy krok ale mam wrażenie że to koniec i już nigdy się nie odezwie... :(

Druga część snu to : po smsie staje przede mną koleżanka którą znam dość krótko i zaczyna na ulicy opowiadać mi o tym jak się cięła, że robiła to w mało widocznych miejscach i w jakich miejscach, mówiła o przecinaniu żył na udach... wszystko mówiła pod wpływem jakiś silnych emocji, niemal krzyczała i robiła to z wyrzutem do mnie, jak bym ja miała też to zrobić a ona chciała mnie przestrzec przed kolejnym okaleczaniem.

A teraz przemyśl sobie na co czekasz i dlaczego "tniesz się" bo ta koleżanka to poprostu ty.

Pozdrawiam:

Sławomir

A teraz przemyśl sobie na co czekasz i dlaczego "tniesz się" bo ta koleżanka to poprostu ty.

Pozdrawiam:

Sławomir

Na co czekam? Chyba na cud bo sama nie wiem co mogę jeszcze zrobić by coś się polepszyło. Kocham chłopaka jak cholera i jestem załamana faktem, że już ponad tydzień milczy. Pisałam i dzwoniłam przez 3 dni ciągle ale to nie dało skutku, nie odbierał i nie odpisywał, gdy do niego poszłam by porozmawiać on powiedział, że mnie nie wpuści... Masz rację ta koleżanka to mogę być ja a wiem, że jestem zdolna do takich rzeczy gdy chodzi o stratę mojej miłośc bo tracę wtedy chęci do zycia i normalnego funkcjonowania - już ledwo sobie radzę, szczególnie że nie mam z kim o tym porozmawiać bez ukrywania tego jak wiele bólu we mnie siedzi przez to wszystko..... Boję się że gdy znów zrobię jakiś ruch to wszystko zaprzepaszczę, że stracę go na zawsze a tego boję się najbardziej...

To że się tniesz rozumiesz zbyt dosłownie- tnie cię twoja psychika i to z nią przedewszystkim należy coś zrobić. Czy możesz mieć pretensje do siebie - nie, wykonałaś pierwszy krok "wyciągnęłaś rękę" na zgodę drugi krok należy do niego. Pamiętaj o głównej zasadzie kobiet:

"pułapka nigdy nie goni myszy"

To że boli, trudno ale zachowałaś twarz, a to czasem ważniejsze od bólu, zastanów się czy jak tak będziesz o niego zabiegać on będzie szanował?

Nie ten to będzie inny, może bardziej wyrozumiały i mniej pamiętliwy.

pozdrawiam:

Sławomir

Poszłam do niego... znów nie otwierał, chyba z godzine spędziłam pod jego oknami czekając na to aż wróci do domu, później na klatce schodowej, zobaczyłam ze jednak jest w domu ale dalej nic, na szczęście po jakimś czasie pojawiła się jego współlokatorka i ona mnie wpuściła widząc mój stan. Nie chciał ze mną rozmawiać a mimo to poszłam do niego i posiedziałam z nim troche aż w końcu zaczął rozmawiać.... Zerwał ze mną a ja błagałam by cokolwiek mi z siebie zostawił, nie chiał mnie oszukiwać ze jest mu dobrze ze mną ani unieszczęśliwiać obojga i koniec... ;(

Jednak, mimo wszystko, dobrze ze do niego poszłam ale wróciłam jeszcze bardziej osamotniona i załamana, nie wiem co teraz zrobie...

Wiem tylko na pocieszenie że on i tak mnie kocha i w tym mnie nie okłamał.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• aga4292
      By aga4292
      Witam..dziś śniło mi się, ze narzeczony smsuje z inną kobietą (pamiętam nawet imie i nazwisko) Joanna Socha, tak byl kontakt zapisany...wysyłali sobie całujące buźki.. przeczytałam go ,wściekłam się i zaczęłam bić po twarzy partnera(otwartą ręką) a później poszlam się pakować i kiedy wyszłam z torbami z domu to potrącił mnie samochód... widziałam później jak partner płacze przy mom ciele ...

Teraz podam kilka faktów z mojego życia być może się przydadzą...

Na poczatku związku ,ze strony chłopaka nie był to poważny związek i trochę rozrabiał, pisał z byłą dziewczyna i jakąś jeszcze kobieta (SMS) nie byl za szczery...
      Dla mnie od początku bylo to poważne, więc puściłam mu to płazem lecz nie zapomniałam i nie wybaczyłam... nadal mu nie ufam i dość często sprawdza ma i boje się ze to się powtórzy...

Z góry dziękuje i pozdrawia.
    • BialzKrystalicznyLacznik
      By BialzKrystalicznyLacznik
      O nie wiem jak dawna marzę żeby wziąć udział w seansie spirytystycznym, do tej pory traktowałem to jak bajkę.
      Mieszkam we Wrocławiu. Z góry dziękuję za jakikolwiek odzew.
    • cyberahmed
      By cyberahmed
      Witam wszystkich,

Proszę o interpretację mojego snu, a mianowicie sen rozpoczyna się podróżą chyba konnym wozem, którą odbywam wraz z moim nieżyjącym już ojcem do rodziny ze strony mamy w drugim krańcu polski (nad morze). W drodze pamiętam pytałem ojca czy urodził się w domu rodzinnym gdzie mieszkał odpowiedział tak i akcja przeniosła się już na miejsce, do którego jechaliśmy. Było to miejsce na wzgórzu i u podnóża większej góry, która służyła jako stok narciarski. Ponadto wokół rozciągał się przepiękny pejzarz (lasy, zieleń) - dodam, że ten krajobraz był tak jakby latem ponieważ bardzo ładnie świeciło słońce i było wokół zielono.

Już na miejscu w jakimś domu rozmawiałem z młodym mężczyzną (z kontekstu snu wnioskuję że był to jakiś mój kuzyn lub dobry znajomy kuzynki, do której jechaliśmy). Rozmowa dotyczyła dosyć nietypowej sprawy a mianowicie zostałem zapytany przez tego mężczyznę o to czy znam język mongolski - odpowiedziałem oczywiście, że nie znam ale mogę się nauczyć, kolejne pytanie dotyczyło znajomości języka angielskiego - tutaj zgodnie z prawdą odpowiedziałem, że znam komunikatywnie. Pytania zadawane przez tego mężczyznę dotyczyły jakiegoś biznesu, który wymagał porozumiewania się w obcym języku a ja miałbym być jakimś jego elementem.
      Potem jedliśmy obiad z takich piankowych pojemników jakby zamawiany na wynos.

Dodam tylko, że w całkiem niedalekich planach mam dokształcenie się z języka angielskiego gdyż mam nadzieję na wyjazd za granice. Nic w aspekcie tego wyjazdu nie jest jeszcze ustalone z miejscem włącznie ( poza chęcią ) ale ten sen czyżby był jakąś wskazówką aby koniecznie doszkalać się z języka, bo będzie to potrzebne w przyszłości?

Całemu snowi towarzyszyła taka bardzo harmonijna i spokojna atmosfera i odczucia mam bardzo pozytywne.

Co o tym myślicie?

Pozdr,

Krzysztof
    • DuszekKosmołuszek
      By DuszekKosmołuszek
      Witam wszystkich,
      mam problem. Nie wiem od czego zacząć...może tylko napomknę że moje sny są dla mnie dość ważne, może ze względu na ich różnorodność , szczerze powiedziawszy nie wiedziałam nie miałam pojęcia o "tym wszystkim " co tutaj się opisuje.. po przeczytaniu sztywnych definicji nie których pojęć , chciałabym by tak rzeczywiście było jak się tu "opisuje".
      Z moimi snami jest różnie raz pamiętam je od razu po przebudzeniu , raz dopiero w czasie dnia mi się przypominają. Czasem wszystko jest wyraźne , dokładne a czasem i najczęściej to tylko urywki - jak mniemam- całego snu . Często nie mam wpływu na własne postępowanie , wręcz obserwuje sama siebie.
      Jednak sądzę że jeśli kogoś zainteresuje mój problem to opiszę to wszystko co mnie - nie ukrywam - dręczy w pozostałych wątkach .

Proszę o interpretacje snu :
      Śniło mi się że ide na przystanek tramwajowy po brata, w mieście w którym chodziłam do szkoły, gdy widzę już tory , spostrzegam że tramwaj przekręca się odrywa od torów i przelatuje nad liniami ustawiając się z powrotem na szynach tyle że tyłem. Gdy tak przelatywał "wysypywali się " ludzie , pamiętam że wstrzymuje oddech, ludzie leżą zakrwawieni a tramwaj powoli wjeżdża na przystanek. Wbiegam do tramwaju i wołam brata po imieniu a ludzie odkrzykują że żadnego brata tam nie było. Dziwił mnie fakt że wołałam po imieniu a w tramwaju ocalali ludzie wiedzieli że chodziło o brata. Zatroskana omijam ludzi leżących na ulicy, widzę że przechodnie chcą mnie wymijać przez ramię widzę mężczyznę , odsuwam sie.Nagle zostaje powalona na ziemie a na skroni czuje chłód pistoletu. Wstrzymuje oddech . Ten mężczyzna mówi mi że mam robić co każe bo mnie zabije. Wstaje , pistolet mam ciągle przytknięty do glowy, ciągnie mnie w strone Arkad, zaciąga do jakiejś piwnicy, i kładzie po czym ostrzega że jak usłyszy choćby jęk to przysporzy mi wiele nieopisanego bólu , ja ciągle mówię żeby mnie nie zabijał. Ściąga ze mnie ubranie , nagle w piwnicy pojawia sie stary zarośnięty pijak z szarym psem który stoi mi nad głową , warcząc na mnie . Pijak pyta czy mi pomóc , milcze ze strachem w oczach, oprawca klnie i każe mu spadać, starzec jeszcze raz pyta czy mi pomóc ja odpowiadam zapłakana że lepiej żeby mnie zabił niż nas dwojga ,facet odchodzi . Dochodzi do gwałtu. Później akcja - jak w filmie- momentalnie przenosi się na łąkę - po stanie trawy na której leże z tym gwałcicielem wnioskuje że jest lato , podczas gdy na początku snu było deszczowo a drzewa nie miały liści - pomyślałam więc że była to jesień. Co dziwniejsze to wyglądało tak jakby dopiero co skończył to co robił ze mną, tyle że ma inne spodnie , pistolet ma w kieszeni . Nie widzę go już tak wyraźnie ale zaczyna mi sie zwierzać pamiętam tylko jak mówił że nigdy nikogo w życiu nie miał, ja z niewiadomych przyczyn zaczynam mu współczuć, po paru minutach zbiegamy za ręce po górce w stronę domu mojej koleżanki .

Czy ktoś coś , cokolwiek z tego rozumie ?
      ( mam jeszcze więcej snów , które udało mi się zapamiętać... kiedyś śnił mi się sen przez dwa miesiące bez paru dni ten sam tak samo, a później przez pół roku kontynuacja tego snu, jakby odcinki ....spisałam je wszystkie bo miałam pomysł żeby z tej historii zrobić książkę , jest tego cały zeszyt a4 60kartkowy)
    • madzia503
      By madzia503
      Witam !
      Dzisiejszej nocy śniło mi się spotkanie z moim przyjacielem u niego w domu . W śnie przytulaliśmy się do siebie i byliśmy dla siebie czuli.
      Co to może oznaczać ?
  • Create New...