Jump to content

Podróż, ojciec, obcy język


cyberahmed

Recommended Posts

Witam wszystkich,

 

Proszę o interpretację mojego snu, a mianowicie sen rozpoczyna się podróżą chyba konnym wozem, którą odbywam wraz z moim nieżyjącym już ojcem do rodziny ze strony mamy w drugim krańcu polski (nad morze). W drodze pamiętam pytałem ojca czy urodził się w domu rodzinnym gdzie mieszkał odpowiedział tak i akcja przeniosła się już na miejsce, do którego jechaliśmy. Było to miejsce na wzgórzu i u podnóża większej góry, która służyła jako stok narciarski. Ponadto wokół rozciągał się przepiękny pejzarz (lasy, zieleń) - dodam, że ten krajobraz był tak jakby latem ponieważ bardzo ładnie świeciło słońce i było wokół zielono.

 

Już na miejscu w jakimś domu rozmawiałem z młodym mężczyzną (z kontekstu snu wnioskuję że był to jakiś mój kuzyn lub dobry znajomy kuzynki, do której jechaliśmy). Rozmowa dotyczyła dosyć nietypowej sprawy a mianowicie zostałem zapytany przez tego mężczyznę o to czy znam język mongolski - odpowiedziałem oczywiście, że nie znam ale mogę się nauczyć, kolejne pytanie dotyczyło znajomości języka angielskiego - tutaj zgodnie z prawdą odpowiedziałem, że znam komunikatywnie. Pytania zadawane przez tego mężczyznę dotyczyły jakiegoś biznesu, który wymagał porozumiewania się w obcym języku a ja miałbym być jakimś jego elementem.

Potem jedliśmy obiad z takich piankowych pojemników jakby zamawiany na wynos.

 

Dodam tylko, że w całkiem niedalekich planach mam dokształcenie się z języka angielskiego gdyż mam nadzieję na wyjazd za granice. Nic w aspekcie tego wyjazdu nie jest jeszcze ustalone z miejscem włącznie ( poza chęcią :) ) ale ten sen czyżby był jakąś wskazówką aby koniecznie doszkalać się z języka, bo będzie to potrzebne w przyszłości?

 

Całemu snowi towarzyszyła taka bardzo harmonijna i spokojna atmosfera i odczucia mam bardzo pozytywne.

 

Co o tym myślicie?

 

Pozdr,

 

Krzysztof

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...