Jump to content

Sen o przemocy, ucieczce z domu itp uczuciach

intears
 Share

Recommended Posts

Miałam dzisiaj okropny sen :_uoeee: dodam, że od niedawna mieszkam w nowym mieszkaniu i ciągle śnią mi się jakieś nie wyjaśnione rzeczy. Co spowodowało, że tutaj jestem, niestety zapomniałam co śniło mi się w pierwszą noc. Jednak ten sen który dziś miałam jest dla mnie bardzo ważny, ponieważ pełna strachu i obaw obudziłam się w nocy przez niego.

A więc tak: nagle jestem w swoim rodzinnym domu, znam go, jednak jest jakby powiększony o jedno piętro, zamiast jednego posiada dwa. W domu jestem z jakimiś innymi kobietami i mężczyznami. W każdym pokoju jest jakby grupa ok., 20 - 30 osobowa. W domu jestem jakoby przetrzymywana - tak jak pozostali tam ludzie. Na początku rozmawiam z tymi ludzmi. Z kolei mężczyźni znajdujący się w moim pokoju gwałcą kobiety, mnie również. Zostaję później za to, że się zbuntowałam zamknięta w jakimś innym pokoju, oparzona jakąś chemią, która tylko pod wpływem tlenu nie parzy, pomagam 2 innym mężczyznom, gdyż oni też zostali oparzeni, otwieram im okna i drzwi by mieli jak najwięcej tlenu, przez co nie przechodzą katuszy. Uciekam z mojego domu, które można by śmiało nazwać więzieniem, boję się kogoś, jakoby strażników, ale nikogo nie widzę. Uciekam przez balkon, w tym momencie zauważa mnie jeden ze strażników, ale udaje mi się uciec. Najbliżej miałam do sąsiadki, dlatego też tam uciekam, otwiera mi znana mi osoba, kobieta która mnie skrzywdziła w świecie realnym. Dom sąsiadki nie wygląda w środku tak jak zawsze. Wchodząc do domu zamieniam pare słów ze znaną mi kobietą po czym ona znika w innym pokoju. Ja w tym czasie zamykam wszystkie drzwi w domu, frontowe, i takie które znajdują się od podwórka. W domu sąsiadki oglądam się w lustrze, na czole mam wielkie zadrapadnie, strup wielkości paznokcia, przybrudzony, zakrwawiony. Oglądam też ręce, na przed ramieniu prawej ręki mam liczne zadrapania jak i również na łokciu strup podobny do tego na czole. U sąsiadki która nie posiada psa w domu, widzę psa, jest on jakby pluszowy, biały, mały i siedzi na czerwonym kocu albo tym podobnej rzeczy którą jest przykryte łóżko. W oknie przez które zaglądam czy czasami nikt za mną nie idzie zauważam autobus PKS bardzo stary, w środku 2 ludzi siedzacych. A no i w oknie są czerwone zasłony. Plan mieszkania sąsiadki był trochę inny niż w rzeczywistości, a okno z którego wyglądałam na dwór znajdowało się w kuchni.

Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże w zrozumieniu tego snu.