Jump to content

interpretacja - kradziez pożyczonego auta


szikaka

Recommended Posts

witam . Proszę o interpretacje snu. Mianowicie dzisiaj śniło mi się że wracając z cmentarza zajechałam do sklepu znajdującego się po drodze , w trakcie jazdy wyprzedzałam jakiegoś człowieka . Auto było mojej siostry. Po wyjściu ze sklepu na miejscu w którym zaparkowałam stał inny samochód , mojego nigdzie nie było , pokłóciłam się z człowiekiem który parkował na moim miejscu , jednak po pewnym czasie moje auto znalazło się w jakiejś opuszczonej szopie , z zewnątrz było całe jednak szyba od kierowcy vyła wybita i został wyrwany hamulec. na siedzeniu była jakaś kartka jednak nie pamiętam co na niej pisało , prawdopodobnie jakaś groźba. Wiecie co może oznaczać taki sen??

z góry dziękuje

Link to comment
Share on other sites

Witaj,ten sen może mówić o Twojej osobowości ;) czy masz "skłonność" do popadania w różne nieprzyjemne sytuacje? Lub spotyka Cię sporo nieprzyjemnych rzeczy?

Ten sen może także mówić,że często potrzebujesz od innych osób,pomocy,rzeczy itd. I "wykorzystujesz" je w ten sposób nie bacząc na wcześniej uzgodnione warunki,zapominasz,o czymś i przez to masz czasami problemy. Ale sam nie widzisz winy w sobie ;)

Ale oczywiście mogę się mylić ;)

Link to comment
Share on other sites

Niepokojące sny ostrzegają przed naszymi słabymi cechami charakteru. Sen ostrzega Cię przed zbytnią uległością. Zdemolowany samochód - strata czegoś ważnego. W najbliższym czasie bądź ostrożniejsza, bo ktoś, kogo się nie spodziewasz, myśli, że jesteś łatwowierna. Może okazać się, że gdy poniosą cię emocje w stosunku do nieodpowiedniej osoby, stracisz szansę lub zepsujesz coś, co jest dla Ciebie bardzo ważne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...