Jump to content

Prośba o interpretację snu


elle_d

Recommended Posts

Mam 27 lat, jetem matką 6-letniego syna. 2 lata temu zmarła mi mama i przez ten okres śniła mi się ona tylko raz tuż po śmierci (byłam przy mamie do samego końca). Opiszę teraz swój sen.

 

Siedzę na kanapie w swoim pokoju, a obok mnie siedzi moja mama. opowiadam jej, że mam dosyć mieszkania w tym miejscu, że nie chcę już tu mieszkać, że wszędzie są robaki, które zaczyły czas zwalczam, a one non stop chodzą po podłodze i że strasznie się ich brzydzę. Na co mama bardzo spokojnie mi odpowiada, że jestem przwrażliwiona, i że napewno przesadzam z tyymi robaki. Na co ja dla udowodnienia zabijam kapciem jednego z tych robaków i jej pokazuje. Na co ona mi mówi że owszem jest to problem, na co ja starsznie zaczynam płakać, że jak zawsze mnie zostawia z tym wszystkim samą. I nagle (ale tak jakby podświadomie uświadamiam sobie że to bez sensu że mamy przecież tutaj nie może być). Odwracam się w jej strone, a ona jest w całych w tych robakach i ja tak strasznie płaczę, krzyczę, okropnie się boję..... no i budzę się.

 

 

Może warto nadmienić, iż sen wyglądał bardzo realistycznie i do momentu "oblepienia" mamy praz robaki nic mnie nie zapokoiło. Obecne miejsce w którym mieszkam jest wynajmowane od mojego pracodawcy.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Sen wbrew pozorom nie jest nie logiczny a wręcz odwrotnie przekaz jest prosty i klarowny a mianowicie:

Nie możesz się pogodzić ze smiercią swojej mamy i często w cięzkich chwilach mówisz że jest ci ciezko samej (tak jak śnie mówisz że ci zostawia z problemem), te robaki to porostu jakieś małe problemy zycia codziennego. To ze twoja mama mówi o tym ze przesadzasz byc moze ma rację ale najważniejszy jest moment w którym robaki są na twojej mamie oznacza to że twoje zachowanie (nie pogodzenie sie z jej smiercią i wspominanie jej przy problemach) bardzo jej przeszkadza a wręcz uniemozliwia jej normalne funkcjonowanie w innym wymiarze.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...