Jump to content

kwitnące drzewo, napis totus tuus, broń


jola1124

Recommended Posts

Jade autem jako pasażer w obcym mieście, uciekamy prze innym autem, które nas goni. Udaje się nam ich zgubić.Wyjeżdżamy już spokojnie z miasta, po lewej stronie ulicy stoi domek, po prawej pole.Nagle na polu blisko ulicy w oszałamiająco szybkim tempie wyrasta ogromnie wysokie drzewo, calutkie ukwiecone wielkimi bordowymi kwiatami.Drzewo tak wysokie, że z trudem widać jego koniec, a kwiatów tak dużo, że gałęzie uginają się od ich ciężaru.Zatrzymujemy się , bardzo zdziwieni.Podbiegamy do drzewa, z kwiatów na ziemię sypię sie obficie bordowy pyłek. Podchodzimy pod drzewo i na naszych oczach bardzo szybko pyłek układa się w wielki napis TOTUS TUUS, i w kilka innych mniejszych napisów po łacinie, których nie rozumiemy.Nie wiemy co robić, jesteśmy zaskoczeni, czujemy, że to znak od Matki Boskiej.Zastanawiamy się, co ona nam chce powiedzieć.Biegniemy do domku naprzeciw, przed nim stoi mężczyzna, nieznany, w ręku trzyma pistolet skierowany w naszą strone. Próbujemy mu powiedzieć , co widzimy, ale drzewo znika, pyłek zostaje bezładnie rozsypany, napisów nie ma. Mężczyzna W WIEKU OK 60-70 LAT krzyczy, że kłamiemy, i próbuje wystrzelić. Ale nagle jego dłoń , w której trzyma broń zaczyna się na siłę wykręcać, a pistolet owija się wokół jego dłoni. ..........

Jestem 41 letnia kobietą, matką 2 dzieci, pracuję w instytucji finansowej. W ostatnim czasie mam poważne kłopoty, .............czy mogę spodziewać się poprawy mojej sytuacji........czy jeszcze gorsze przedemna. Proszę o pomoc w interpretacji snu.

Link to comment
Share on other sites

Ja ten sen ziterpretuje jednym zdaniem: "modlitwy twoje zostały wysłuchane" to jest to drzewo w kolorze purpury biskupiej (drzewo to symbol łączący niebo i ziemię materię z duchem, modlitwe z Bogiem).

Mężczyzna z bronią i jego obazwładnienie przez siły wyższe to symbol tego że zagrozenie było poważne ale wszystko skonczy sie jak najlepiej.

Zaś napis "cały twój" to porostu odpowiedź że dobrze wybrałaś wstawiennictwo do twoich próźb.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...