Jump to content

Festiwal, broń, wampiryzm


ivrin
 Share

Recommended Posts

Witam. Sen ten śnił mi się już 2 razy. Było to dość dawno, ale postaram się opisać jak najdokładniej.

 

Byłam, można powiedzieć, w drużynie z pewnym chłopakiem i dziewczyną (jestem pewna że nie znam ich w realnym życiu). Mieliśmy przy sobie broń. Dziewczyna jakiś pistolet, chłopak miecz jednoręczny a ja łuk i dwa sztylety. Nagle znaleźliśmy się w samochodzie i jechaliśmy koło dużego namiotu (czarno czerwony, w oknach witraże, które w sumie nic nie przedstawiały). Budził on we mnie duży niepokój. Za nim było widać mnóstwo innych małych namiotów. Prawdopodobnie był to jakiś festiwal. Dojechaliśmy do jakiegoś budynku. Następna rzecz jaką się działa to to że byłam w kuchni z tym chłopakiem. Coś powiedział i byłam tym przerażona, ale nie wiem co to było. Kolejna scenka była jak siedziałam przy komputerze i w wyszukiwarce wpisywałam słowo wampiryzm. Wtedy, za każdym razem sen się urywał.

 

Z góry przepraszam za często powtarzające się słowa "coś", "jakieś" itp. ale nie dało się tego inaczej ująć :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Wampiry wysysają z innych życie. Ty wciąż czujesz się czymś zagrożona, a potem szukasz informacji na ten temat. Może chodzi o jakąś toksyczną relację z twojego otoczenia, która pozbawia Cię energii wysysa. Te nieznane Ci osoby z różnymi broniami. Jedno ze skojarzeń o jakim pomyślałam to czy jesteś miłośniczką jakichś sieciowych gier komputerowych? Dużo by to rozjaśniało. Jeśli nie to może symbol, że reprezentujesz z tymi ludźmi wojowniczą postawę. Stawiasz czoła jakimś przeciwnościom i to Was łączy. Może znasz się z tymi osobami przez sieć stąd ich wygląd jest Ci obcy.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za interpretację. Faktycznie, lubię gry mmorpg, ale wątpię żeby miały ona na mnie jakiś większy wpływ. A co do ludzi z internetu - miałam kontakt z wieloma osobami, których nigdy nie widziałąm, ale normalny kontakt utrzymuje z niewieloma, przy czym 90% z nich widziałam przynajmniej raz w życiu na żywo.

Link to comment
Share on other sites

Hmm.. wątpię. Bardzo rzadko gram w grupie i generalnie nie widzę żadnego związku między tym w co gram a snem. W sensie, że nie widzę żadnych podobnych wątków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...