Skocz do zawartości

Festiwal, broń, wampiryzm


ivrin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Sen ten śnił mi się już 2 razy. Było to dość dawno, ale postaram się opisać jak najdokładniej.

 

Byłam, można powiedzieć, w drużynie z pewnym chłopakiem i dziewczyną (jestem pewna że nie znam ich w realnym życiu). Mieliśmy przy sobie broń. Dziewczyna jakiś pistolet, chłopak miecz jednoręczny a ja łuk i dwa sztylety. Nagle znaleźliśmy się w samochodzie i jechaliśmy koło dużego namiotu (czarno czerwony, w oknach witraże, które w sumie nic nie przedstawiały). Budził on we mnie duży niepokój. Za nim było widać mnóstwo innych małych namiotów. Prawdopodobnie był to jakiś festiwal. Dojechaliśmy do jakiegoś budynku. Następna rzecz jaką się działa to to że byłam w kuchni z tym chłopakiem. Coś powiedział i byłam tym przerażona, ale nie wiem co to było. Kolejna scenka była jak siedziałam przy komputerze i w wyszukiwarce wpisywałam słowo wampiryzm. Wtedy, za każdym razem sen się urywał.

 

Z góry przepraszam za często powtarzające się słowa "coś", "jakieś" itp. ale nie dało się tego inaczej ująć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wampiry wysysają z innych życie. Ty wciąż czujesz się czymś zagrożona, a potem szukasz informacji na ten temat. Może chodzi o jakąś toksyczną relację z twojego otoczenia, która pozbawia Cię energii wysysa. Te nieznane Ci osoby z różnymi broniami. Jedno ze skojarzeń o jakim pomyślałam to czy jesteś miłośniczką jakichś sieciowych gier komputerowych? Dużo by to rozjaśniało. Jeśli nie to może symbol, że reprezentujesz z tymi ludźmi wojowniczą postawę. Stawiasz czoła jakimś przeciwnościom i to Was łączy. Może znasz się z tymi osobami przez sieć stąd ich wygląd jest Ci obcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za interpretację. Faktycznie, lubię gry mmorpg, ale wątpię żeby miały ona na mnie jakiś większy wpływ. A co do ludzi z internetu - miałam kontakt z wieloma osobami, których nigdy nie widziałąm, ale normalny kontakt utrzymuje z niewieloma, przy czym 90% z nich widziałam przynajmniej raz w życiu na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...