Skocz do zawartości

piasek, miseczka


ksenislav

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

sprawdziłam już w senniku znaczenia dla poszczególnych elementów, jednak nie umiem tego złożyć w całość.

 

postaram się go opisać jak najdokładniej

 

miejsce snu:

jakis pokoj, nie wiem gdzie, pierwszy raz tam bylam, byla tam czerwona kanapa,która swoja lewa stroną dotykała sciany na niej pelno piasku, byly tez ciemne brazowe meble, cos na ksztalt mebloscianki, drzwi (chyba biale) byly na lewo od kanapy. nad kanapa był haczyk/poleczka na ktorej mozna było umiescic miseczke.

 

osoby snu oraz uczucia:

w tym snie udział brały dwie osoby: ja oraz moja lepsza połówka. aktualnie miedzy nami jest dosc trudna sytuacja, poniewaz po przeszlo roku zwiazku, ona zaczela sie bac, byc niepewna. wiem ze kocha, wie ona ze ja tez ja kocham. ten niepokoj wzial sie z tego, iz bedac ze mna, zerwala kontakt ze swoja najlepsza przyjaciolka, ktora miala do tej pory na nia kolosalny wplyw (byla to osoba typu ja rozkazuje, ty wykonujesz) i teraz ta moja lepsza polowa jest rozdarta pomiedzy przyjaznia z nia, gdzie znow bedzie miala dyktowane warunki, a zwiazkiem ze mna (twierdzi ze nie da sie tego pogodzic, by przyjaznic sie a ze mna byc w zwiazku) wiem tez ze jedyne co moge, to dac jej pewnosc ze jestem obok i ze ma moje wsparcie.

 

akcja snu:

w snie rozmawialysmy, nie wiem o czym, jednak najwazniejsze w nim bylo to ze ona w pewnym momencie wstala z lozka, trzymala w rekach (obu) miseczke, biala, prosta, a w niej byl piasek... wysypala ten piasek, dala mi ta miseczke, ktora ja postawilam nad lozkiem na takiej malej poleczce/haczyku. powiedziala ze tak dalej nie moze byc i wstala, ja zostalam na lozku, na ktorym bylo pelno piasku...

a i co do ubioru, to ona byla w samej bieliznie, prawie naga...

ale uczucia w tym snie byly takie, ze nie balam sie jak ten piasek wysypala, ze czulam jakas sile, ze to wszystko idzie w dobrym kierunku

 

pozniej byla dalsza czesc snu... siedzialysmy w jakims pokoju i szukalysmy w senniku znaczenia slow piasek i miseczka. ona siedziala na jakims fotelu, ja u jej stop. nie znalazyslmy znaczenia tych slow, jednak bylo widac ze relacja sie poprawia, przytulilam ja, a ona podziekowala za tak o nia walcze.

 

p.s. w obu pokojach nie bylo widac okien, lecz byl to dzien, w pierwszym moze troche pochmurny, ale w drugim bylo widac wpadajace promienie sloneczne, lecz okna nie widzialam...

 

dziekuje za uwage :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...