Jump to content

prośba o interpretacje wciąż powtarzających się elementów snu.


tusik

Recommended Posts

Nie chodzi mi o jeden sen ale całą serie z powtarzającymi się wciąż elementami. Zawsze kiedy śni mi się rodzinne miasto albo dom, nie wygląda tak jak w rzeczywistości, lecz za każdym razem tak samo. A od jakiegoś czasu śni mi się mężczyzna, nie mogę go przyporządkować do nikogo ze znanych mi osób ale czuje z nim silną emocjonalną więź, bardzo dobrze czuję się razem z nim, w snach jesteśmy w związku, nie widzę jego twarzy. W tych snach ciągle pojawia się także element plaży piaskowej z klifem i morzem z rozszalałymi falami, nie mogę wejść do tego morza chociaż bardzo chcę. Nie widziałam na żywo nigdy tego typu plaży a śni mi się ona tak często, że mogłabym narysować mapę co gdzie się znajduje, to samo dotyczy się snów o rodzinnym mieście. Zastanawiam się co to wszystko może oznaczać, zwłaszcza, że te elementy występują w praktycznie każdym moim śnie od jakiegoś czasu.

Link to comment
Share on other sites

Witaj moja droga ;)

Jesteś kolejną osobą, której w snach pojawia się twoja bratnia dusza. Łączy was mocna więź z poprzednich wcieleń. Byliście razem, ale z jakiś powodów nie jesteście jeszcze razem. Może przez błędy?

Zburzone morze symbolizuje wewnętrzną burze, roztrzepanie, niezgodność ze sobą. Może jak wstąpisz na dobrą drogę i rozwiniesz się to się poznacie, czego ci życzę. Bo związku z bratnią duszą są przepełnione miłością, wiernością i zrozumieniem...

Czy masz jakieś pytania? ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...