Jump to content

Wzburzone morze, przewracająca mnie fala


Rusałka

Recommended Posts

Bardzo bym prosiła po raz kolejny Was o interpretację. To śniło mi się nad ranem, co chyba oznacza, że niebawem coś może się stać.

 

Otóż śniło mi się, że byłam nad morzem. Szłam wzdłuż brzegu z mamą i jeszcze kimś, ale oni poszli dalej (widziałam jak się oddalają), a ja się zatrzymałam i wiedziałam, że jestem w konkretnej miejscowości, gdzie dwa lata wcześniej byłam z moim byłym chłopakiem na wakacjach. Stałam obok furtki, która prowadziła na teren kampingu, gdzie stał nasz namiot (i z której jak tam byliśmy często korzystaliśmy, bo prowadziła nad morze). Takie miejsce pod drzewami, jakby w lesie. W śnie widziałam dokładnie to wszystko, jak bym tam znowu była. Stałam tam i wspominałam w śnie te chwile, kiedy tam byliśmy i widziałam w oddali spokojny zarys morza. I czułam, że czuje nostalgie za tamtymi chwilami. Za chwilę byłam już w innym miejscu, ale wciąż w okolicach tego kempingu i byłam na zaludnionej plaży w pewnej odległości od morza i widziałam, że jest okrutnie wzburzone, ale naokoło była piękna słoneczna pogoda. Fale były mega wysokie, ale ludzie tego jakby nie zauważali. W pewnej chwili mimo tego, że stałam dość daleko od brzegu ( tak ok. 20 m) wielka fala mnie dosięgła i tak chlusnęła, że się przewróciłam. Tylko ja, nikt inny nie oberwał. Przewróciłam się, i gdy wstawałam, to zauważyłam, że obok mnie stoi ławka, na której siedzi czterech chłopców ( tak ok. 10, 9 lat). Nie pamiętam, czy do końca się podniosłam.

 

Inny sen który miałam w tym tygodniu, to taki, że uciekałam w ciemności z moim psem przed innym, większym. Wbiegłam z nim na smyczy do jakiejś klatki i biegliśmy do góry po schodach, aż w końcu trafiliśmy do jakiegoś obcego mieszkania.

 

Co te sny mogą oznaczać?

Link to comment
Share on other sites

mozesz rozwinac dla mnie ten watek?

- czterech chlopcow: jakies wspomnienia? do kogos podobni? jakies skojazenia z tym obrazkiem? jak wygladala lawka? gdzies juz taka widzialas? skojazenia do lawki? skojarzenia do liczby 4?

 

ten obraz jest kluczem do tego snu, trzeba go poznac lepiej. :-)

Link to comment
Share on other sites

Serio? Tak szczerze mówiąc to akurat tego szczegółu nie zarejestrowałam za dobrze. Zwykła ławka jakich widuje się wiele, a ci chłopcy też. Wiem, że lody jedli tylko i w ogóle nie byli zainteresowani tym co się wokół ( tym moim upadkiem też nie). Ale siedzieli przodem do mnie.Z 4 też nie mam żadnych skojarzeń. może jakieś przypadkowe, że ja z tym chłopakiem tworzyliśmy 4 przyjaciół z parą moich znajomych. 4 tworzyłam też z moimi 3 koleżankami.

A czemu uważasz ze to klucz? :)

Link to comment
Share on other sites

wg mnie licznie 4 nie ma żadnego znaczenia ;]

 

1. jest jakieś uczucie które pojawiło się ostatnio ( i jest Ci znane z tego okresu nad morzem), i ono powoduje że tracisz kontrolę nad swoimi emocjami.

 

2. boisz się czegoś w sobie, pewnego rodzaju wady (ciężko to wytłumaczyć) ... to coś jak ograniczenie.

Link to comment
Share on other sites

Ważne w tym snie jest wywrócenie ciebie przez falę ( tylko ty upadłas ale dzięki temu zyskałaś nowy punkt widzenia co spowodowało ze dostrzegłas chłopców i ławkę) . Czy chłopcy mają znaczenie tak a w szczególności ich wiek bo coć zarzuciłaś, ok. 9-10 lat temu. Zarzuciłas bo oni jako twoje uczucia "siedzą na ławce" czyli utkneli emocjonalnie gdzieś na jakiejś "twojej ławce". Tak jakby jakieś uczucie sie w tobie nie rozwinęło ( bo nie dałas mu szansy) własnie te 10 lat temu.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

ja mysle tez, ze podswiadomosc Rusalki stara sie zwrocic jej uwage na mlodosc mezczyzn.

jako ze sen dotyczyl miejsca, gdzie kiedys bylas z mezczyzna, prawdopodobnie przesyconego wspomnieniami i konczy sie obrazkiem czterech chlopcow jedzacych lody...

byc moze twoj byly byl bardzo infantylny? skojazenia z 4 to jakis rodzaj kumplowstwa, byc moze przyjazniliscie sie bardziej, niz sie kochaliscie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...