Skocz do zawartości

gitara,tata,buty


Alodia

Rekomendowane odpowiedzi

witam Was ciepło..

 

Dzisiejszej nocy miałam taki oto sen..

 

Do mojego rodzinnego domu przyjechała moja kuzynka z mężem,byli krótko po czym z mamą odprowadziłyśmy ich do furtki..zza domu wylonił sie mój totalnie pijany tata..byłysmy bardzo zdziwione..Zaprowadziłysmy go do domu,tata zdjął koszule,moja mama niewiedzieć czemu płakała i mówiła,że w takim stanie moj tata już nic nie zrobi,po czym przez okno zauważylam,że tata wyszedl z domu poszedł do garażu,wyszlam za nim i bardzo zdwiona zauważyłam,że mój tata sam zrobil gitarę(tata nie jest muzykiem ale jest "złotą rączką";)..byłam w szoku,że w takim stanie udało mu się ją skończyć.

Wróciłam do domu i zaczęlam sprzatac buty...moje stare ale bardzo zadbane i czyste-utkwiły mi w pamięci 2 czyste pary i jedna mniej czysta..chcialam je schować bo bylo tam sporo tych butów(a ja nieznoszę balaganu;).

 

odrazu po tym śnie się obudzilam..

Będe wdzieczna za pomoc:)

Pozdrawiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alodio, wydawać by się mogło, że masz bardzo sprzeczne uczucia wobec rodziców. Wiesz, że możesz na nich polegać w każdej sytuacji, ale nie są to stosunki bardzo dobre, a można by powiedzieć, że prawie, że dobre. Okazać się także może, że dowiecie się o tacie jakiejś niesprzyjającej plotki.

Buty z kolei odebrałabym jako Twoje dobre intencje wobec kogoś, które są jednak podyktowane jakąś minimalną korzyścią.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aneto:)

Bardzo dziękuję CI za poświęcony czas..

Co do butów to bardzo ciekawe spojrzenie-zawsze ten symbol kojarzył mi się z podróżą(nie wiem czy ma tu znaczenie fakt,że mieszkam obecnie w innym mieście niż moi rodzice)..

Co do pierwszej części snu poczułam ulgę...ponieważ obawiałam się czegoś gorszego:)

Pozdrawiam ciepło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...