Jump to content

Śmierć bliskiej ososby


Pamir
 Share

Recommended Posts

Witam, proszę o interpretację:)

Śniła mi się szkoła ,zwalniałam się u pani dyrektor i strasznie płakałam,rozmawiała ze mna ,tłumaczyłam jej że umarła mi ciocia i pamiętam to dokładnie że to nie była osoba z twarzy którą bym znała,myślałam że to ta z którą jest teraz ale ktoś zaczął mi opowiadać ze to jest jego żona z poprzedniego małżeństwa,ale wiem też że bardzo płakałam.

 

Bardzo mnie ten sen poruszę i proszę i wyjaśnienie.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Śmierć oznacza zakończenie jakiegoś problemu zaś łzy oczyszczenie nerwowej atomsfery - czyli wbrew pozorom sen ok. Problem może być związany z jakas starszą kobietą ( to w tym śnie znaczy ta ciotka)

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Witam... jestem tu nowa, założyłam konto, bo dręczy mnie pewien sen...

Krótkie wprowadzenie: nieco ponad 3 miesiące temu zmarł mój Tata. Był moim najlepszym przyjacielem, mieszkaliśmy we dwójkę (mama od nas odeszła pół roku wcześniej). Tata lubił czasem wypić, stawał się wtedy zupełnie innym człowiekiem, awanturował się, wyzywał, czasem bił. Po jego śmierci, sukcesywnie, wywalałam z pamięci to, co było złe.

Sen. Ostatnio śniło mi się, że Tata ożył. Byłam w tym śnie radosna, spotkałam go jednak z "kumplami od kieliszka"... ale nawet nie byłam na niego we śnie zła. Poprosiłam tylko, by wrócił ze mną do domu, że z kolegami spotka się później. Zgodził się. Do domu musiałam go niemal nieść, taki był pijany, choć mówił wyraźnie. Pytałam, jak to się stało, że znowu jest z nami, odpowiedział coś w stylu "nie ze mną te numery, wygrzebałem się".

Opowiedziałam ten sen najlepszej przyjaciółce, powiedziała, że to moje pragnienia. Niby tak, ale czy sądzicie, że można to jakoś rozszerzyć? Niesamowicie brakuje mi Taty, był, jak wspomniałam, moim najlepszym przyjacielem, opiekował się mną. Nagle z dnia na dzien musiałam wydorośleć (choć mam 22 lata, nie czuję się dorosła - nagle zdana jestem sama na siebie, nie mam pomocy od nikogo). W senniku przeczytałam tylko, że gdy zmarły ożywa zwiastuje to stratę lub kłopoty... po śmierci Taty mam same kłopoty (emocjonalne, administracyjne, finansowe), czy to oznacza, że kłopoty będą jeszcze większe?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...