Skocz do zawartości

inne dziewczyny


rosier

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

Moj chłopak opowiada mi o swoich snach czasami. Dotychczas były ze mną, jednak ostatnio mówi że pojawiają się inne dziewczyny. Na przykład ostatni sen miał o tym że każda którą poznał i z która chciał być umierała... mnie tam nie było.

Czy chodzi o to że "czar" prysł i przestałam się mu podobać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie!... W snach często różne rzeczy a nawet postacie mają znaczenie symboliczne - może zatem śnić o swojej byłej, ale sen może dotyczyć Ciebie.

"każda którą poznał i z która chciał być umierała... mnie tam nie było." - to raczej korzystne dla ciebie, bo nie jesteś "jedną z dziewczyn które przy nim umierają". Może to znaczy, że jesteś w jakiś sposób dla niego "pierwszą". Czy twojemu chłopakowi w jakiś szczególny sposób nie wychodziło z innymi dziewczynami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

Moj chłopak opowiada mi o swoich snach czasami. Dotychczas były ze mną, jednak ostatnio mówi że pojawiają się inne dziewczyny. Na przykład ostatni sen miał o tym że każda którą poznał i z która chciał być umierała... mnie tam nie było.

Czy chodzi o to że "czar" prysł i przestałam się mu podobać?

 

Nie!!!

JA mam bardzo wiele snów... wiele z nich nie chciałabym mieć... bo śnią mi się inni mężczyźni i różne sytuacje z nimi. Z moim Lubym sny są związane zawsze ze zdradą albo śmiercią...

A kochamy się bardzo w realnym świecie.

Podoba mi się opętańczo, a sny nie mają nic do tego.

 

Także nie martw się, wiem, że to nie miłe słyszeć coś takiego, że kto inny się śni ukochanej osobie, ale ze swojego doświadczenia zapewniam, że wszystko jest w porządku.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...