Skocz do zawartości

malenkamilosc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Miałabym prośbę o interpretację mojego snu, ponieważ nie daje mi on się skupić. A nawet dwa sny, ale związane z tą samą osobą. A mianowicie, kiedyś spotykałam się z pewnym mężczyzną i chcieliśmy żyć razem, niestety nie odważył się odejść od swojej dotychczasowej kobiety, kontakt nasz urwał się prawie rok temu (kiedy go ostatni raz spotkałam) i od tamtej pory nie mieliśmy kontaktu. A jeśli chodzi o sny to było tak:

 

Jakieś 3 tygodnie temu pierwszy sen, w którym śniło mi się, że ja właśnie z nim mieszkamy razem i tworzymy rodzinę (bez dzieci), szczerze mówiąc dokładnie nie pamiętam tego snu, jak przez mgłę, gdyż było to już jakiś czas temu.

 

Kolejny sen miał miejsce dzisiejszej nocy (może właściwie wczorajszej już). Śniło mi się, że były jakieś urodziny, (bądź podobna impreza rodzinna) i oczywiście TEN mężczyzna, tylko, że tym razem ze swoją mamą. Następnym etapem było to, że ja musiałam wyjść i gdy wróciłam okazało się, że on już dawno wyszedł. Ja zorientowałam się, że nawet nie mam jego numeru telefonu i wpadłam w panikę. Powiedziano mi, że dosłownie przed chwilą wyszła jego mama i że mam szansę ją dogonić jak się pospieszę. Więc nic nie myśląc zaczęłam szukać buty w których mogłabym pobiec za kobietą. Gdy już znalazłam i wybiegłam przed bramkę na drogę, biegłam chwilę po czym zatrzymałam się się uznając, że już jej nie dogonię i widziałam ją tylko jak się oddala. Niestety w tym momencie się obudziłam:nie_na:

 

Nie wiem czy to będzie istotne, ale pragnę nadmienić, że z reguły mi się nic nie śni, czasem nawet miesiącami.

Z góry dziękuję za interpretację mojego snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...