Skocz do zawartości

Szcznięta, Kocięta, Niemowlęta...


Psujka88

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio (nie pamiętam czy dwa raz pod rząd) śnią mi się szczeniaki, kociaki, małe kaczki, niemowlęta, małe świnki morskie i już nie pamiętam czy przypadkiem tego nie było więcej... W pierwszym śnie (chyba) śniły mi się niemowlęta, które niby rodziła moja mama, ale tak na prawdę wyciągała je z bryły lodu. Dzieci było na prawdę dużo, około 20, niczym się nie wyróżniały (poza tym, że nie wyglądały jak noworodki). W sumie chyba jeszcze przed tym śniły mi się kocięta. Ich było około 5-6 i zastanawiałam się, co z nimi zrobimy (mam dwie kotki, ale to nie były ich dzieci). "Następnego dnia" śniły mi się szczeniaki w koszyku z kociakami i kaczuszkami (najwięcej chyba było kaczuszek, gdzieś po drodze jeszcze były gdzieś małe świnki morskie), Potem kociaki okazały się moimi kotkami, które zjadły kaczuszki. Dalej nic nie było... Tylko nowy sen, w którym moja mama powiedziała mi, ze się żeni z innym mężczyznom (wiedziałam o tym bo wcześniej znalazłam zaproszenie na ślub, ale myślałam że moi rodzice chcą odświeżyć śluby czy coś takiego). Nie mam pojęcia co te sny znaczą. wiem tylko jeszcze, ze moje mamie jakiś czas wcześniej także śniły się kocięta (które przyprowadziła moja kotka [nie były to jej kocięta])

Jeśli ktoś ma jakiś pomysł co one znaczą to byłabym wdzięczna za pomoc. :_prosi: Jeśli potrzeba jeszcze jakiś informacji proszę pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...