Jump to content

Robaki we włosach


Yenefer

Recommended Posts

Miałam naprawdę dziwny sen i jeżeli ktoś umie mi to zinterpretować będę bardzo wdzięczna.

Otóż sen zaczął się od tego że byłam na basenie a raczej byłam w drodze na basen z moim dawnym znajomym (z którym się już "kupę" lat nie widziałam)i z nową "Znajomą"z pracy, czasami tez pojawiała sie moja najlepsze przyjaciółka i współlokatorka zarazem. I jak już byliśmy na basenie podeszłam do lustra, a na moich blond włosach było pełno czarnych robali, tak wielkości połowy małego paznokcia u reki.Było ich pełno w takich grupkach, najwięcej przy skórze i było je bardzo widać, odziwo nie bałam sie ich dotknięć i spokojnie wyjmowałam je z włosów i rzucałam na podłogę pod lustrem, gdzie utworzyła się pulsująca kupka robali. Potem podeszłam do moich towarzyszy i z powiedziałam im to i na to Kąska...ta z pracy powiedziała, że ona widziała je, a ja na to dlaczego mi nie powiedziała, ale ona nic nie odpowiedziała, w ogóle nie było to dla nich dziwne, że chodzą po mnie robale!!! Potem pokazywałam Szymonowi tętniąca kopkę tych robali i dalej nie pamiętam:(:(

 

Kurcze rzadko zdąża mi się taki wyraźny sen,który bym zapamiętała tak dobrze..jeżeli ktoś mi odpowie to naprawdę będę spokojniejsza.

 

Z góry dzięki i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest Vanilia22

Witaj Yenefer

 

Ta kupka robali we włosach oznaczają zmartwienia, którymi nie chcą cię martwić nabliżsi lecz tyu sama je dostrzeżesz i będzisz próbować się z nimi zmierzyć. Szkoda, że nie pamietasz nic więcej ale moje przeczucie mowi, że będzie dobrze:)

Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...