Jump to content

Robaki w prawej dłoni


Kuroi Neko

Recommended Posts

Śniło mi się, że spałami nagle obudziłam się i strasznie mnie bolała prawa dłoń. Spojrzałam na nią i mniej więcej na wysokości kciuka w miejscu między palcem środkowym a serdecznym były 3 kropki, a w zasadzie 3 dziury. W tych dziurach okazało się, że miałam robaka, a w zasadzie jakąś małą czarną larwę.

Potem znów śpię i budzę się, znów mnie boli prawa dłoń, patrzę na nią i to znowu przez te 3 dziury, tym razem na tych dziurach zrobił się jeszcze taki pęcherz, bo pojawiła się kolejna larwa - większa od tamtej, czerwono-różowa z czarno-żółtą głową w plamki. I poszłam to pokazać mamie i mama to chciała od razu wydłubywać czymś, ale ja powiedziałam, że nie, że nie wolno tak, że ja oglądałam kiedyś taki program, że jak się robi takie coś to trzeba odciąć dopływ tlenu tym robakom tzn. zakleić te dziury po prostu. Koniec końców poszłam do łazienki coś zrobić i wzięłam mały kawałek papieru, którym zahaczyłam o ten pęcherz i go rozwaliłam przy tym i wtedy już wydłubałam tą czerwoną larwę (urywając jej przy tym głowę niechcący od ciała) i wydłubałam jakoś tą czarną larwę też.

Potem znowu śpię i budzę się i znów mnie prawa ręka boli. Znów mam 3 dziury, tym razem w innym miejscu, bo pod palcem środkowym, na linii serca. Tym razem nic z tym nie zrobiłam i poszłam się spotkać się w parku ze swoim chłopakiem i jakimiś znajomymi. I pokazałam to chłopakowi też.

Potem znów śpię i budzę się i miałam już tylko jedną z tych trzech dziur i wychodziła z niej jakaś ropa, czy maź... Wyglądało to na konsystencję maści, kolor taki trochę mleczny, trochę przezroczysty. I ta dziura była trochę czarna. I nacisnęłam na to, na tą dziurę i zaczęłam wyciskać tą maź. W trakcie wyciskania taka jakaś czarna plamka w tej mazi się pojawiła. Wycisnęłam wszystko do końca chyba i tyle.

 

Później się przebudziłam, znów zasnęłam i miałam jakiś sen dotyczący moich kuzynek i kupowania jakiejś piłki dla dziecka. Wydaje mi się, że to jest raczej oddzielny sen, więc nie będę go już zamieszczać w tym wątku.

 

Proszę o interpretację tego snu, bo to już drugi sen, w zasadzie w noc z rzędu, w któreym coś jest nie tak z moją prawą ręką. We wcześniejszym śnie mój pies mnie ugryzł w prawą dłoń, a dziś to. Co to oznacza?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...