Jump to content

dziwny prezent...


DarkLou304

Recommended Posts

bardzo zadziwił mnie mój ostatni sen i każdego pewnie zadziwi... śniło mi się że wybierałam się na imprezę urodzinową do znajomego... nadmienię że to nie jest zbyt bliski znajomy. jeśli to ma jakieś znaczenie to w sumie łączy mnie z nim tylko to że mi się podoba:icon_smile2: nie jestem pewna co do wzajemności ale chyba są pewne oznaki zainteresowania... w każdym bądź razie najpierw szukałam odpowiedniego stroju. potem wybierałam dla niego prezent. nie mogłam się zdecydować. najpierw chciałam mu dać 100 zł ale skończyło się na tym że wzięłam... i to jest właśnie najdziwniejsze - skorupkę od jajka. jeśli to ma jakieś znaczenie to skorupka była nadkruszona. proszę bardzo o pomoc w interpretacji. z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

DarkLou304 sen jest bardzo czytelny i smutny - Twoje nadłamane serduszko daje tu wyraźny sygnal, że domaga się wzajemności. O ile w realu masz wrażenie , że nie jesteś mu obojętna, o tyle gdy zasypiasz i Twój umysł przestaje bawić się w snucie domysłów - zaczynasz śnić o tym jak sprawa ma się rzeczywiście. Dając Mu we śnie pękniętą , ukruszoną skorupkę- symbol bezpieczeństwa, łona matki , schronienia, dajesz jednocześnie upust swoim żalom i wyraźnie krzyczysz" Zauważ mnie wreszcie, bez ciebie jestem bezradna jak pisklę ...".

Niestety nie wiem jak się mają do tego Jego uczucia, bo nie piszesz nic o jego reakcji na prezent :( .. Ale nie przekonasz się o tym co on do Ciebie czuje , póki nie zrobisz pierwszego kroku :) pozdrowienia. Ag.

Link to comment
Share on other sites

bo reakcji na prezent już nie dośniłam... :\ a co do tego pierwszego kroku to... nie chodzi o to że jestem tak nieśmiała że nie dałabym rady tylko... ze mną jest właśnie tak że to zawsze ja robię ten 'pierwszy krok' i... nie kończy się to pomyślnie dla mnie... dlatego w tym wypadku jestem bardzo oporna... nie mniej dziękuję ci bardzo za pomoc. ta skorupka zupełnie mnie zdezorientowała...:) pozdrawiam również :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...