Jump to content

Smierć znajomej osoby pod pociągiem


RJRobson

Recommended Posts

Witam! Zazwyczaj nie sprawdzam interpretacji snów, bo nie wydaje mi się, żebym znalazł jakieś ciekawe znaczenia. Jednak tej nocy miałem sen, który mnie trochę zaniepokoił, bo był bardzo realistyczny...

 

Stałem na małym peroniku gdzieś we Finlandii, albo innym kraju, gdzie pociagi jeżdżą bardzo szybko. Pogoda była wiosenna, słońce świeciło i było raczej przyjemnie.

Staliśmy więc z dwoma, może trzema przyjaciółmi i patrzyliśmy jak pociagi (osobowe) suną na zakrętach. Pociągi były bardzo szybkie i bardzo dobrze się trzymały na zakrętach. W pewnym momencie przejechało niebieskie audi po torach (???) i myśleliśmy, że nastepny pociąg w niego uderzy (ruch kolejowy był bardzo intensywny). Jednak nic się nie stało, pociąg wychamował trochę i zniknął za zakrętem (audi już nie było). W pewnym momencie, na tym śmiesznie małym peronie, jeden z pociągów sie zatrzymał. Pamiętam, że było to TGV, mimo, że to nie była Francja.

Pociąg był pasażerski i miał dziwne, specjalne miejsca dla pasażerów gdzie się leżało jak w zamkniętej trumnie (choć nie wzbudziło to jakiś negatywnych emocji we śnie. Bardziej to imponowało innowatorstwem i technologią).

Kiedy pociąg miał już ruszyć, pojawiła się znajoma, której nie widziałem od lat. Nigdy nie była mi bliska, jednak znam ją z widzenia i zamieniliśmy kilka słów. Stwierdziła (znajoma), że wskoczy na pociąg i przejedzie kilka metrow wisząc na zewnątrz. Pociąg ruszył ona zaczęła panikować i my się śmialiśmy z jej idiotycznego pomysłu. Ona zeskoczyła, jednak w jakiś sposób wpadła pod koła pociągu. Wtedy poczułem panikę i przerażenie, było mnóstwo krwi...

Obudziłem się w tym momencie.

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem twój sen oznacza szybkie dążenie do celu, sama droga do niego będzie przyjemna. Natomiast co do kobiety ginącej pod kołami pociągu, ona jest twoją Animą (kobieca cześć każdego mężczyzny) której poświęcasz za mało uwagi. Żeby to zmienić zrób coś dla siebie np ugotuj coś co najbardziej lubisz, Kup sobie piękną róże zauważ piękno które cię otacza :)

 

Mam nadzieję ze moja interpretacja ci pomoże. Warto interpretować każdy swój sen to jest naprawdę pomocne i zarazem ciekawe :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...