Jump to content

dziecko i starcy

miss_emma
 Share

Recommended Posts

Hej zastanawiam sie co znaczyl moj sen , byl strasznie dziwny..Szłam uliczka mala do domu i zobaczylam mala dzieczynke , ktora pchala zakrwawiony wozek inwalidzki z jakims duzym panem ,ktory byl martwy..jak mnie zobaczyla - podbiegla..zaczela sie tłumaczyc i zaczela za mna isc..wystraszylam sie ,ale staralam sie udawac ,ze wszystko jest ok ..Ona sie do mnie przyczepila , przechodzilysmy obok mojego domu ,a ja udawalam ,ze nie tam mieszkam ..bylam juz zmeczony i mialam ochote sie jej pozbyc , a ona wygladalo na to ,ze chce sie komus zwierzyc ..miala co najwyzej 8 lat.Krzyknelam :Policja jedzie , schowaj go , wiec zaczela biec ,a ja schowalam sie za furtka mojego domu...potem slyszalam ,jak stoi obok tej furtki ,wola , balam sie,ze mnie zobaczy ,ale udalo sie .Przyszla moja mam i zrobila w ogrodzie kolacje , ja zasnelam na lawce , otwieram oczy ,a tam moja mama z ta dziewczynka ,ktorej opowiada o mnie..udawalam ,ze spie , bylo mi glupio ,ze oklamalam ja z tym gdzie mieszkam ,ale czulam sie juz zupelnie osaczona ..wybieglam z ogrodu i spotkalam 2 staruszkow,byli wysocy i duzi ..szli wolniutko ,byli najstarszymi ludzmi jakich widzialam .podeszlam i zapytalam il maja lat ,a oni : 209 ,razem ..zaczeli mowic ,ze mieli brata ,ktory byl krolem,czy cos w tym stylu..Byli bardzo serdeczni ,ale wyczulam ,ze nie chca ze mna rozmawiac ,raczej uciekali ,jak zaptalam ,czy ich jeszcze spotam tutaj ,bo sa bardzo mili i chetnie bym porozmawiala ,to mowili ,ze raczej nie..

Nie mam zielonego pojecia co oznacza