Skocz do zawartości

Ciąża, poród, dziewczynka, imię Melania


Kuroi Neko

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że byłam u mojej kuzynki w jej rodzinnym domu (przeprowadziła się już). Byliśmy tam wszyscy razem ja z chłopakiem, ona ze swoim chłopakiem i swoim dzieckiem, ciocia, wujek, moi rodzice (chyba). Ja byłam w ciąży, nagle zaczęłam rodzić. Urodziłam tam w tym mieszkaniu, miałam dziewczynkę. Nie wiedziałam kompletnie jak ją nazwać. Myślałam nad jednym z moich ulubionych imion Kasia, a także nad swoim własnym Sara, ale stwierdziłam, że nie, że głupie. I nagle ni stąd ni zowąd do głowy mi przyszło imię Melania. Stwierdziłam, że zdrobnienie Mela, Mel są śliczne, więc ją tak nazwę. Niedługo później znowu rodziłam. Była to kolejna dziewczynka, a ja znów nie wiedziałam jak ją nazwać i w tym momencie się obudziłam.

 

Co oznacza ten sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacek Bartnicki

Cześć ;)

 

Poród jako narodziny czegoś nowego (pomysł, idea, przedsięwzięcie) co będzie małe (jak dziecko) i będzie rosło (też jak dziecko) i będzie się trzeba tym zajmować (też jak dzieckiem).

 

Moje ulubione imię to Ania. Kasia też jest ładne. Sara bardzo fajne imię (moja siostra miała taki nick w liceum, sama sobie go wybrała).

Ja obstawiam jakąś nową ideę którą "narodzisz" (wszyscy razem ją "narodzicie" bo we śnie razem byliście). Uważam, ze sen będzie miał kontynuację (za jakiś czas).

 

napisz kolejne sny.

pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy imię tutaj Melania nie ma jakiegoś znaczenia? Np. jakieś cechy może z imiennika jakie się temu imieniu przypisuje. Bo zdziwiło mnie to imię, nie wiem skąd mi się w ogóle wzięło.

 

Hmmm no cóż czyli muszę poczekać na rozwój wydarzeń... ;)

 

A Sara ładne imię, ale więcej znam psów o tym imieniu niż ludzi XD

 

Dziękuję za interpretację, widzę jesteś bardzo aktywny na forum, często mi odpowiadasz, dziękuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacek Bartnicki

Cześć.

 

Tego samego dnia kiedy napisałem interpretację do Twojego snu, słuchałem wieczorem radia i dowiedziałem się, że (a było to Trzech Króli albo dzień po) właśnie tego dnia w kościele jest wspomnienie mało znanej świętej Melanii ;)

Od razu pomyślałem o Twoim śnie. Może stąd te imię? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...