Skocz do zawartości

co moze oznaczac ten sen??


amelia22

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo prosibalbym o interpretacje koszmaru, ktory przysnil mi ponad tydzien temu, a do tej pory pamietam wszystko.

Razem z mama i siostra wychodzilysmy z domu. Zauwazylysmy ze przed ogrodkiem siedzi 2 chlopakow i jedna dziewczyna. Podczas drogi (gdzies) siostra wrocila do domu, w potrzebie fizjologicznej. Czekalysmy na nia z mama, ale nie przychodzila wiec sie wrocilysmy. Wchodzac do domu zauwazylysmy ze ktos sie wkradl, jedna z szafek w pokoju byla otwarta i nie bylo w niej zlota- pierscionkow mamy i mojego lancuszka z komunii (w rzeczywistosci te rzeczy kilka lat temu naprawde zostaly skradzione). Wchodzimy z mama do laznieki, a tam siostra kapie sie w wannie. Pytamy jej czemu nie wrocila i czy widziala ze ktos sie wkradl? A ona przestraszona nic nie odpowiada, tylko placze i pokazuje glowa na sufit. Popatrzylysmy w kierunku ktory nam pokazala, a tam na suficie wisi na swoim pasku jeden z chlopakow ktorego widzialysmy przed wyjsciem z domu. Zaczelysmy piszczec i plakac, pytalysmy siostry dlaczego kapie sie skoro tu wisi trup. Ona nie odpowiadala nic tylko plakala. Chcialam zadzwonic na policje, ale nie wiedzialam na jaki numer. Szukalam w ksiazkach telefonicznych ale nie moglam znalezc. W koncu napisalam smsa do znajomej zeby mi podala numer na policje ale nie odpisywala. Dzwonie do niej, nie odbiera, ale ja oprocz sygnalu slysze jak ona czyta na glos tego smsa. Tak sen sie skonczyl, obudzilam sie oblana potami i zaplakana.

Do dzis przechodza mnie dreszcze jak sobie przypomne tego czlowieka wiszacego w lazience w ktorej kapie sie moja siostra.

Czy ktos moze mi powiedziec co ten koszmar moze oznaczac? Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisielec - Brak pieniędzy da Ci znać o sobie

Trup - cuchnący - troski

Wanna - widzieć ją - będzie ci potrzebna kuracja

Siostra - widzieć ją lub mówić - dobre stosunki

 

 

 

mam nadzieję , że chociaż troszkę zaoszczędziłem Ci czasu

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...