Jump to content

Prosze i interpretacje snu to wazne


justka1
 Share

Recommended Posts

Bylam z dziewczyna tzn najpierw byla przyjazn poznije cos wiecej bylysmy razem i mnie zostawila tak bez powodu a teraz mi sie nsni codziennie alke chodzi mi szczegolnie o ten jeden sen dzisiejszy. Bylysmy razem na obozie i wtedy poprosilam ja o to zebysmy sie przeszly na spacer zgodzila sie przeszlysmy si ekawalek i usiadlysmy na jakims schodku tazn ona usiadla na przed nia kucnelam i wtedy byla chwila ciszy i razem sie do siebie zblizylysmy i pocalowalysmy prosze powiedzcie co to znaczy to wazne bo mi sie sny sprawdzaja ostatnio

Link to comment
Share on other sites

Guest Vanilia22

Droga justko napisz przedewszystkim składnie i jeszcze raz ten sen ponieważ z Twego opisu niewiele mogę zrozumieć.

Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Byłyśmy razem na obozie i wtedy poprosiłam ją o to żebyśmy sie przeszły na spacer zgodziła sie, przeszłyśmy się kawałek i usiadłyśmy na jakimś schodku tzn ona usiadła a ja przed nią kucnęłam i wtedy była chwila ciszy i razem sie do siebie zbliżyłyśmy i pocałowałśmy. To jest mój sen opisany. Proszę powiedzcie co to znaczy to ważne bo mi sie sny sprawdzają ostatnio.

Link to comment
Share on other sites

Guest Vanilia22

Justko dziekuję teraz wiem o co chodzi.

 

Widać, że jest ona dla Ciebie osobą bliską. Nawet bardzo i jeśli często się tobie śni może to być oznaką niespełnienia i tęsknoty.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...