Skocz do zawartości

Prosze i interpretacje snu to wazne


justka1

Rekomendowane odpowiedzi

Bylam z dziewczyna tzn najpierw byla przyjazn poznije cos wiecej bylysmy razem i mnie zostawila tak bez powodu a teraz mi sie nsni codziennie alke chodzi mi szczegolnie o ten jeden sen dzisiejszy. Bylysmy razem na obozie i wtedy poprosilam ja o to zebysmy sie przeszly na spacer zgodzila sie przeszlysmy si ekawalek i usiadlysmy na jakims schodku tazn ona usiadla na przed nia kucnelam i wtedy byla chwila ciszy i razem sie do siebie zblizylysmy i pocalowalysmy prosze powiedzcie co to znaczy to wazne bo mi sie sny sprawdzaja ostatnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Droga justko napisz przedewszystkim składnie i jeszcze raz ten sen ponieważ z Twego opisu niewiele mogę zrozumieć.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłyśmy razem na obozie i wtedy poprosiłam ją o to żebyśmy sie przeszły na spacer zgodziła sie, przeszłyśmy się kawałek i usiadłyśmy na jakimś schodku tzn ona usiadła a ja przed nią kucnęłam i wtedy była chwila ciszy i razem sie do siebie zbliżyłyśmy i pocałowałśmy. To jest mój sen opisany. Proszę powiedzcie co to znaczy to ważne bo mi sie sny sprawdzają ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Justko dziekuję teraz wiem o co chodzi.

 

Widać, że jest ona dla Ciebie osobą bliską. Nawet bardzo i jeśli często się tobie śni może to być oznaką niespełnienia i tęsknoty.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...