Jump to content

Orzechy laskowe liście biblioteka


Ewcia000

Recommended Posts

:) Chciałabym prosić o pomoc w zinterpretowaniu mojego snu.

Szłam drogą, była jesień , cały chodnik i trawnik w lisciach, zółtych czerownych itp wiadomo jak to w jesień. Słonce swieciło, było jasno. A ja szłam i zbierałam orzechy laskowe spośród tych lisci , i rozłupywałam je no i niektóre jadlam ;p To sie działo w okolicy gdzie spędziłam częsć dzieciństwa, juz tam nie mieszkam . Byłam zadowolona w sumie..

 

Tu drugi sen, bo nie bede zakładać stu tematów... Poźniej mi się śniło że jestem w bibliotece i ODDAJE ksiazki wraz z kolezanką. I ta babka się tak wlekła, fakt że dużo miałysmy do oddania ale mi sie spieszyło i byłam zniecierliwiona... Co to może oznaczać? Patrzałam w senniku ale tam tylko rozpatrywany jest przypadek gdy wypożyczamy a nie oddajemy...

Mam 17 lat.

 

Z góryy dziękujee !

Link to comment
Share on other sites

Guest sheina

Co do pierwszego snu:

 

Mogłabyś mi powiedzieć czy obecnie nie odczuwasz takiej chęci do powrotu do lat dziecinnych? Mam wrażenie, że albo o tym sporo rozmyslasz,albo z kims dzieliłaś się wspomnienami, a miejsce, które pozostawiłas za sobą to taki obraz sentymentu do tego czasu gdzie byłaś szczęsliwa, mała i beztroska, a to wszystko jakby przykryte kurzem --> ******ące liście, podżywa w Tobie na nowo. Ale ja się na snach nie znam wiec zaznaczam tylko swoje ludzne mysli tutaj. :)

Link to comment
Share on other sites

Nie.. nie myślę, że chciałabym wracać do tych czasów. Bo nie byłam szcześliwa. Ale moze i bym chciała być beztroska jak dziecko, jak każdy chyba... Dzięki, wiesz, często nawet luźne myśli mogą być trafne ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest sheina

na pewno skojarzylo mi sie to z dziecinstwem wlasnie, ale byc moze wlasnei te liscie jakos,ze takie jesienne, smutne sa tez odweirrciedleniem tego ,ze to nie by dla Ciebie dobry czas jak napisala s wyzej

 

dzieki ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...