Skocz do zawartości

Piękny sen ale nie wiem co znaczy PROSZĘ O POMOC


Lilaq

Rekomendowane odpowiedzi

Opiszę sen jak najdokładniej umiem mam nadzieję ,że komuś uda się to rozszyfrować;). Proszę o odpowiedź najlepiej na e-maila lub gg można pisać gdy jestem niedostępna bo jestem na niewidocznym. Z góry dziękuję za pomoc

 

To było parę dni temu sen był piękny ale jak zawsze niespodziewany jeden z tych bajkowych;) aż szkoda mi było się obudzić. Przeprowadziłam się do małej kamieniczki razem z mamą ale miałam koło 6 lat, mała dziewczynka w staromodnej sukience z falbankami.Najpierw weszłyśmy (chyba) na 4 piętro tam było mieszkanie małe przytulne ale nie zobaczyłam wnętrza bo od razu zbiegłam na dół mama powiedziała że tam jest mój pokój (2 piętra niżej) wiedziałam gdzie biec od razu zbiegłam po schodach oświetlonych jasnym blaskiem porannego słońca podającego z okien. Piętro było małe po lewej stronie stała ładna stara nieduża drewniana szafa. Otwarłam drzwi ona kolanach wspiełam się wyżej do średniej wielkości pokoju. Wyglądał jak by dawno już nikt w nim nie był jak by na mnie czekał od momentu gdy go kiedyś opuściłam. Pod ścianami stały prawie puste pułki po książkach jak by był to kiedyś pokój biblioteczny kryjący wiele skarbów z przeszłości zakurzony niektóre przedmioty były poprzewracane .bałagan. Po prawej stronie stała niska półka trochę większa ode mnie. Leżały tam różne porcelanowe , rzeczy . Wzięłam do ręki porcelanowego słonika w kolorze szarego błękitu z wysoko zadartą trąbą do góry , uśmiechał się. Pamiętam jak bardzo mi bo brakowało czułam się jak w domu spokojna, bezpieczna, wolna.Mama powiedziała ,że można połączyć ten pokój z moim pokojem na górze o lie sąsiedzi się zgodzą. Oni stali już przy wejściu , już wiedzieli o tajnym pokoju moim pokoju bałam się ,że mi go zabiorą.Szybko schowałam słonika by mieć w razie czego choć pamiątkę...

 

No więc to wszystko mam nadzieję ,że się nie rozpisałam za bardzo. Czekam niecierpliwie na odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja postrzegam to jako tesknote za dawno utracony szczesciem, za czyms co

zostalo Ci odebrane w dziecinstwie i masz po tym tylko "zamglone" wspomnienia,

dazysz do tego aby je zachowac ale one nieustannie sie oddalaja. Kamieniczka

natomiast odwzorowywala Ciebie twoj charakter i osobowosc, ten balagan mysle

ze symbolizowal cos niepoukladanego w przeszlosci co teraz trzebaby bylo

naprawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...