Skocz do zawartości

Śniłam że jestem mężczyzną; przygoda


waver3r

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wspomniałam w temacie, śniłam, że jestem mężczyzną.

Trafiłam/em do "nowego" świata/wymiaru. Wyglądało to jak stare miasto, było pełno kamienic.

Byłam tam nielegalnie lub coś przeskrobałam, nie pamiętam dokładnie, w każdym razie goniły mnie jakieś nieciekawe typy.

Ukryłam się w bibliotece (było tam mnóstwo regałów z książkami ustawionych równolegle).

Natrafiłam na ładną, młodą kobietę. Miała długie jasne włosy, ładnie ubrana, ale jakoś nie na czasie (góra biała+ plisowana spódnica za kolana). W jakiś sposób nakłoniłam ją do uprawiania ze mną seksu. Było fajnie, ale przerwały nam te typy, które mnie goniły.

podczas ucieczki zorientowałam się, że mam zdolność do zmniejszania swoich rozmiarów do wielkości myszy.

Znalazłam bezpieczną kryjówkę i wydostałam się z tego wymiaru, na moment się wybudziłam i zasnęłam ponownie wracając z powrotem do snu/wymiaru. Kontynuowałam ucieczkę schodami, znalazłam się na poddaszu. Nie było już gdzie uciekać, za drzwiami te nieciekawe typy. Rozważałam wyskoczenie przez okno, ale w tym momencie na dobre się obudziłam.

 

Nie pierwszy raz śnią mi się dziwne rzeczy, ale tym razem jestem naprawdę ciekawa co to może oznaczać.

Z góry dzięki^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...