Jump to content

dziwny sen z moją przyjaciólką i moim chłopakiem

loleksw
 Share

Recommended Posts

Witam was, proszę o pomoc w interpretacji tego snu:) Dziś snilo mi się, że wraz z moim chłopakiem i moją przyjaciołką bylismy na dyskotece niedaleko domu mojej babci. Bawlismy się.. tanczylismy (dodam ze od dwóch dni moje relacje z chlopakiem sa kiepskie, a wczoraj żaliłam się z tego mojej przyjaciołce). W pewnym momencie zjawił się były chłopak tej mojej kolezanki, był kompletnie pijany.. chodził po parapecie.. po balkonie.. ona ze strachu ze cos mu sie stanie poszła za nim i razem gdzies znikneli. W takim razie ja z moim chlopakiem stwierdzilismy ze wracamy do domu (do mojej babci). kiedy juz tam bylismy zadzwoniła do mnie przyjaciołka z pytaniem gdzie jestesmy.,. ze ona jest tu sama i ze chyba jej tak nie zostawiłam? rozłączyła sie, a po chwili znow zadzownila proszac zebysmy po nia wrocili bo jacys ludzie ją obrazaja (przez telefon słyszałam głosy "ty dziwko.. zdziro itp") szybko z moim chłopakiem wyszlismy od razu z domu, ale podczas drogi sie jakos rozdzielilismy tak ze znalazłam sie sama bez niego.. zgubilam droge. Zapytałam o nia jakiegos nieznajomego, on powiedział ze tam dostane sie tylko pociagiem, po czym od razy pojawila sie obok stacja pkp i wjechał na nia pociag. w ostatniej chwili weszłam do tego pociagu i jechałam na gape (miałam poczucie ze nie kupilam biletu chociaz miałam pieniądze).. jechał tam pociągiem i tak urwał mi się sen.. co to moze oznaczac?

nie mam pewności, ale sądzę, że twoje drogi z tym chłopakiem się po prostu rozejdą... a co do koleżanki, to mam wrażenie, że ona jest w potrzebie, a ty ją zostawiasz (nie zrozum mnie źle), że ona cię teraz potrzebuje.