Skocz do zawartości

Dziwny sen - czy to cos znaczy


adam2026

Rekomendowane odpowiedzi

a wiec snila mi sie dluga ulica po lewej stronie byly jakies budynki a po prawej nie bylo nic, bieglem ta ulica ale ktos biegl za mna ktos znajomy. Pamietam ze w ulicy byla dziura, ale ja ominalem. Na koncu drogi stala góra a na tej górze stal mój mlodszy brat, gdy tylko wszedlem na góre i stanolem kolo niego zobaczylem w oddali stado koni, gdy tylko na nie spojrzalem jeden z nich zaczal biec w nasza strone. Gdy tylko dobiegl wiedzialem ze chce cos zrobic mojemu bratu zaczolem go spychac, jednak on za kazdym razem wchodzil ponownie. W pewnym momencie wzialem brata w rece (tak miescil mi sie w recach) i zaczalem uciekac. Nie pamietam czy kon nas gonil jednak kiedy bieglem znowu droga, podbiegla do mnie bardzo bliska mi osoba ( kobieta - przyjaciólka ) i chciala mi go zabrac i mówila ze zle zrobilem ze go zabralem. Wtedy wyrzucilem brata do mojego 2-go starszego brata, który stal obok. Dziwne nie. Niewiem czy to ma jakies znaczenie ale jezeli ma to bylbym wdzieczny za jakis komentarz.

Edytowane przez Sephira
drobna korekcja ortografii ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam ortografie ale mieszkam i przebywam we wloszech, a co za tym idzie mam wszystkie programy i oprogramowanie w jezyku wloskim, a to znaczy ze nie ma tutaj wszystkich liter jak w jezyku polskim. Wiec nie wyciagaj pochopnych wnioskuw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam2026, nie przejmuj się, każdy post jest własnością jego autora, który odpowiada za jego formę i treść. Nikt nie powinien zwracać Ci uwagi, jeżeli w poście nie znajdują się treści wulgarne i obraźliwe.

 

Przechodząc do snu:

Chyba żyjesz teraz szybkim tempem, brniesz do przodu omijając przeszkody (dziura w ulicy). W pewnym momencie natrafiasz jednak na przeszkodę nie do przeskoczenia (góra). Musisz włożyć wiele wysiłków w jej pokonanie, i opłaci Ci się to. Kiedy już pokonasz tę 'górę' dotrze do Ciebie, że niezależność wolność do których dążyłeś mogą okazać się nie takie wspaniałe. Chyba po prostu jeszcze nie do końca dojrzałeś do tej wolności. Może Cię to przerazić i będziesz próbował w jakiś sposób się wycofać, ale bez skutecznie. Wtedy będziesz musiał zebrać się w sobie, stanąć na nogi i stawić czoła wyrzutom, zarówno własnego sumienia, jak i prawionych przez bliskie Ci osoby.

Całe to doświadczenie sprawi, że 'dojrzejesz'. Pokonanie trudności zewnętrznych to tylko jedna cześć tego, przez co musisz przejść. Trzeba jeszcze pokonać swoje wewnętrzne słabości (młodszy brat) i przeciwstawić się krytyce innych (przyjaciółka).

Tak ja widzę ten sen.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...