Jump to content

Sen o przyjaciółce i koralach


Marzycielka873

Recommended Posts

Witam.

Miałam ostatnio bardzo dziwny sen, który nie daje mi spokoju.

Śniła mi sie moja przyjaciółka. W ten dzień miałam jechać sie z nią spotkać. Byłam na przystanku PKP niedaleko mojej miejscowości. Nagle ona przyjechała samochodem z naszą wspólną znajomą, nie przywitała się ze mną jak to zwykle bywa tylko stała i jakby nie zwracała na mnie uwagi, dopiero po pewnym czasie ja wstałam i chciałam cmoknąć ją w policzek ale ona odwróciła głowe i jakoś nieporadnie ją dotknęłam ustami. Potem dała mi fioletowe korale które z jakiegoś powodu chciałam mieć chyba ona miała takie same i dlatego ja takie chciałam. Byłam bardzo zawiedziona że zapomniała o moich urodzinach, byłam smutna że jest taka obojętna w stosunku do mnie.

W sobotę będę się z nią widziała będzie to 2 dni przed moimi urodzinami, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.

Proszę o pomoc przy interpretacji mojego snu.

Z gory dziękuje :)

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Tak czytam ten twój sen i mam wrażenie że ty do końca nie jesteś pewna tej przyjaźni. Sen to obraz twoich obaw że ona nie jest do końca szczera ale i ty nie jesteś bez winy te korale to symbol materialny i świadczy o tym że może gdzieś w tobie głęboko siedzi chęć czerpania zysków z tej przyjaźni.

Przyjaźń ostatnio bardzo modne słowo w koło sami przyajciele już niema kolegów zanjomych wszyscy są przyajciółmi - chyba znaczenie tego słowa jest poprostu wykrzywione.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Nie to wcale nie jest tak ze chce czerpać z tej przyjaźni korzysci materialne. Moja przyjaciółka jest mi bardzo bliska i nie hce jej stracić, bardziej obawiam się znajomej, która w moich snach pojawia sie juz 3 raz 'u boku' mojej przyjaciółki. Angelika (znajoma) i Ula (przyjaciółka) przyjaźniły się zanim ja zaczęłam sie przyjaźnić z Ulą. Teraz nie mają ze sobą kontaktu i Ula raczej go nie szuka, zawiodła sie na Angelice. W jednym ze snów sama namawiałam Angelike żeby porozmawiała z Ulą, nie wiem dokładnie o czym ale chodziło chyba o to zeby miały ze sobą kontakt. Nie wiem co to miało oznaczać?

Link to comment
Share on other sites

I się wyjaśniło - poprostu jesteś trochę zazdrosna i ponieką podświadomie się obawiasz że taka stara przyjaźń mogłaby coś zakłócić w tym co teraz was łączy - stąd obawa o tych zapomnianych urodzinach.

07.07 - też ciekawie

Link to comment
Share on other sites

Jakiś prezencik ode mnie ci się należy.

Ale mam jedno pytanie - powiedz mi jak wyglądają twoje relacje z ojcem a konkretnie chodzi mi o kwestię przemocy domowej. Jeżeli jest to pytanie zbyt osobiste to musimy się skontaktować na jakąś skrzynkę pocztową np: tą z forum i wtedy tylko ty otrzymasz swój osobisty prezencik bez osób trzecich.

Pozdrawiam:

Sławomir

P.S. odpiszę albo w niedzilę wieczorem lub w poniedziałek.

Link to comment
Share on other sites

Gorszego pytania to chyba nie mogłeś mi zadać Sławomirze (nie wiem czy tak powinnam się do Ciebie zwracać, moze raczej Pan Sławomir). A więc mój ojciec jest alkoholikiem, nie ma jako takiej przemocy bo nigdy nie uderzył żadnego dziecka w naszej rodzinie, znęca sie bardziej psychicznie nad mamą wmawiając jej zdrady w każdej nowej pracy którą podejmie. Ja mam coraz gorszy kontakt z ojcem, strasznie mnie on irytuje swoim 'gadaniem' , nie raz tak było że powiedziałam mu co myśle. Nie jest dla mnie zadnym problemem mówienie o tym tutaj, ponieważ i tak występuje tu bardziej jako 'anonim'

Link to comment
Share on other sites

Witam!

To pytanie to nie przypadek, spodziewałem się podobnej odpowiedzi stąd zproszenie na priv.

W twojej dacie urodznie jest poprostu informacja że masz problemy ze starszym o jedno pokolenie meżczyzną o skłonnościach do przemcy (znęcanie psychiczne nie raz jest jeszcze gorsze od razów fizycznych).

Jesteś numerologiczną 1 - jest to bardzo silna męska wibracja co powoduje że kobiety obdarzone taką wibracją "noszę się trochę z męska" i dobrze się czują w spodniach i z krótkimi włosami. Co do mężczyzn takich pań - niestety silne kobiety przyciągają typowych mamisynków, którzy to spod spódnicy mamy lądują pod spódnicą drugiej kobiety. Taki partner dal 1 może w początkowym okresie być interesujący - uczucia macierzyńskie ale silne kobiety trwały związek mogą strzyć tylko na zasadach partnerskich czyli odpowiada im partner o równie silnym charakterze lub wręcz silniejszym zaś mami synków rzucają jak się im znudzi.

W twojej dacie występują dwie 7 co powoduje że tak jak pisałem ci o ojcu jest takie "przyciąganie" osób ze skłonnościami do przemocy niestety tyczy się to również przyszłych partnerów oczym powinnaś wiedzieć i unikać tego jak ognia. Mimo że jesteś 1 co w normalnym układzie powoduje to że jest to osoba trochę jak iskra zapala się do każdego pomysłu, jest śmiały nie brakuje mu odwagi i przebojowości to w twoim przypadku jest to trochę przytłumione przez podwójną 7. Ta podwójna 7 powoduje że w przypadku nowych znajpmości jesteś wręcz powściągliwie nieśmiała i nie raz potrafisz skreślić znajomość z kimś kto w najmniejszym stopniu ci nie odpowiada, to pierwsze wrażenie dla co poniektórych w twoim przypadku jest ostatnim i nie ma do tego powrotu. Dodatkowo otoczneie postrzega cię jako osobę bardzo zrównoważoną, miarkującą słowa i wyrażająca swoje opinie bez emocji i z wielką rozwagą.

Jesteś osobą której nauka przychodzi łatwo a jest to spowodowane ogromną ciekawością świata, jesteś wręcz "pożeraczem" książek. Lubisz odkrywać nowe dzidziny choćby były tak abstrakcyjne jak obrazy Picassa.

Masz bardzo duży talent do nauk związanych z prawem, nauk ścisłych - matematycznych, ekonomicznych co dodatkowo przekłada się na twój wewnętrzny kodeks moralny i w tej dziedzinie stawiasz sobie poprzeczkę bardzo wysoko, jeżeli od kogoś czegoś wymagasz to od siebie wymagasz tego podwójnie. Ten wysoko ustawiony kodeks moralny ma jakieś połączenie z możliwością przepracowania tej podwójnej 7 trudno mi tutaj tak opisać to słowami ale być może ma to związek ze zmianą środowiska może miejsca zamieszkania to tak jakbyś zaczynała nowe życie w nowym miejscu - odciecie od korzeni a jesteś człowiekiem który w każdym miejscu będzie czuł się równie dobrze to taki dar zaczynania wszytkiego od nowa bez ciągniecia bagażu z proprzenich miejsc.

Co ciekawe mimo że inni odbierają cię jako osobą bardzo zrównoważoną to w głębi duszy jesteś lekko duchem i jak nikt nie widzi często w duszy sobie podśpiewujesz żeby nie brakowało ci odwagi to chętnie potańczyłabyś na rozstaju dróg.

Moim zdaniem masz jakieś powiązanie z wodą może jakiś sport wodny to trudno mi tutaj opisać w każdym wypadku woda jest dla ciebie bardzo ważna w życiu.

To na tyle a tak dodam od siebie żę ja jest z 06.07.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo za odpowiedź wiele rzeczy się zgadza, przede wszystkim to że mam bardzo "ścisły" umysł, studiuje matematykę, zdecydowanie jestem spokojna i cicha na codzień i tak odbierają mnie ludzie a moje wnętrze jest szalone czego prawie nigdy nie okazuję, w nawiązywaniu nowych znajomości bywa różnie zazwyczaj potrafie ocenić człowieka po pierwszym wrażeniu, wyglądzie i zachowaniu, zazwyczaj się nie mylę. Nie mam zbyt bogatego życia 'związkowego' ale podobają mi się pewni siebie mężczyźni, podoba mi się taki typ łobuza, a co do przytłumienia podwójną 7 to u mnie jest ono bardzo duże..

 

Spóźnione Wszystkiego najlepszego :D

Pozdrawiam Sylwia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...