Skocz do zawartości

Prosze o pomoc w interpretacji snu!!


krulisia2

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo bylabym wdzieczna gdyby ktos pomogl mi z wytlumaczeniem snu. Czesto sni mi sie dom (moj ale mojej babci najczesciej) gdzie nie moge zamknac drzwi. Stoje wiec pod tymi drzwiami i sie siluje, probuje ze wszystkich sil je zamknac ale sie nie udaje. Co to moze oznaczac? Sni mi sie to mniej wiecej 1-2 razy w tygodniu od jakichs 3 lat.

Pozdrawiam,

 

Magda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krulisiu2, zastanawiam się, czy aby nie jesteś typem osoby, która za wszelką cenę chce się 'zamknąć na świat'? Jeżeli jest tak, że odgradzasz się od otoczenia, chowasz swoje wnętrze, to sama działasz na własna niekorzyść, pozbawiasz się licznych możliwości.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krulisiu2, zastanawiam się, czy aby nie jesteś typem osoby, która za wszelką cenę chce się 'zamknąć na świat'? Jeżeli jest tak, że odgradzasz się od otoczenia, chowasz swoje wnętrze, to sama działasz na własna niekorzyść, pozbawiasz się licznych możliwości.

 

 

Pozdrawiam.

Czesc!

 

Bardzo dziekuje za odpowiedz. Ja myslalam, ze to ze chce zamknac drzwi ma cos wspolnego z moja seksualnoscia, bo drzwi niby symbolizuja genitalia. Co o tym myslisz? A jezeli chodzi o zamykanie sie na swiat to nie wiem - lubie byc sama czasem ale nie jestem.

 

Pozdrawiam,

 

Madga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myslalam, ze to ze chce zamknac drzwi ma cos wspolnego z moja seksualnoscia, bo drzwi niby symbolizuja genitalia.

 

Owszem, może to mieć takie znacznie, jednak ponieważ w ogóle nie znam Cię prywatnie ciężko mi tak jednoznacznie odpowiadać. Jeżeli na prawdę masz w tej sferze jakieś problemy, to rzeczywiście ten sen mógł mieć takie znaczenie. W każdym razie walczysz z czymś, tak jak z tymi otwierającymi się drzwiami. Drzwi w domu, kiedy są zamknięte gwarantują nam bezpieczeństwo. Może to, że próbujesz je tak za wszelką cenę domknąć oznacza, że nie chcesz się z czymś pogodzić??

Ważnym może być, czy byłaś we śnie wewnątrz domu i w środku walczyłaś z tymi drzwiami, czy na zewnątrz??

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Owszem, może to mieć takie znacznie, jednak ponieważ w ogóle nie znam Cię prywatnie ciężko mi tak jednoznacznie odpowiadać. Jeżeli na prawdę masz w tej sferze jakieś problemy, to rzeczywiście ten sen mógł mieć takie znaczenie. W każdym razie walczysz z czymś, tak jak z tymi otwierającymi się drzwiami. Drzwi w domu, kiedy są zamknięte gwarantują nam bezpieczeństwo. Może to, że próbujesz je tak za wszelką cenę domknąć oznacza, że nie chcesz się z czymś pogodzić??

Ważnym może być, czy byłaś we śnie wewnątrz domu i w środku walczyłaś z tymi drzwiami, czy na zewnątrz??

no hej!

 

witam ponownie. zawsze jestem w srodku domu i zamykam drzwi wypychajac jakies osoby - jakby chce pilnowac domu. ostatnio snila mi sie kuzynka ktora chciala mi odebrac ten dom. tez ja wypychalam na zewnatrz. nie chciala odejsc wiec musialam sie sama nia zajac - bilam ja. w sumie ten sen o pilnowaniu domu mam odkad wyjechalam za granice. sa rozne scenerie ale zawsze jest motyw tego ze chce pilnowac domu od srodka. nie przypominam sobie zebym go miala bedac jeszcze w Polsce. myslisz ze to moze byc polaczone?

 

dzieki

 

madzia

Edytowane przez krulisia2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...