Skocz do zawartości

Fekalia/ekstrementy/mocz/kał


morszczuk4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Miałem dziwny sen w którym sikałem jak najęty i to na bardzo dużą odległość.Co to może oznaczać?W dodatku widzieli to jacyś ludzie chyba moi znajomi a ja popisywałem się tym sikaniem przed nimi.Hm....co za sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

morszczuku4, o ile nie był to sen spowodowany faktycznym parciem na pęcherz, to wróży Ci on wyraźną poprawę sytuacji, spotka Cię coś dobrego czym też będziesz chciał się pochwalić przed znajomymi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja miałam sen taki: jadę z mamą i ciotką samochodem, bardzo się spieszymy na jakieś zajęcia (chyba sportowe, jakiś trening), ale po drodze muszę zajechac do marketu. Parkuję, wysiadam, załatwiam w pośpiechu co tam miałam zrobić i wracam do samochodu... a auto jest całe upaprane końskim łajnem. Na zewnątrzątrz i w środku. Za kierownicą siedzi jakiś obcy mi facet. Zaczynam czyścić auto, mamę ciotke i jego. Koniec :)

Pomoże mi ktoś to zinterpretować????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

sniły mi sie psie odchody,były wszędzie i podczas sprzatania rozchlapywały sie na wszystkie strony,plamiły meble,podłoge i schody.to nie ja sprzatałam a byla tam jakas kobieta której towarzyszyłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Sen może ostrzegać przed plotkami, pomówieniami.. a każda próba dementowania ich może tylko pogorszyc sprawę. Pies zwykle oznacza przyjaciela.. więc może trzeba będzie uważać na jednego z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Co noc mam sny związane z sikaniem i wydaje mi się, że przestają być normalne. Na wstępie powiem, że nie mam żadnego problemu z pęcherzem, jak wstaje rano to nie biegne od razu do kibla, więc co to może znaczyć?

W każdym śnie chce mi się strasznie sikać. I wyruszam na poszukiwanie jakiegoś kibelka. Lub po prostu widząc kibelek ide zrobić siku. Najgorsze jest to, że ZAWSZE jak sikam to ktoś to widzi, patrzy się na mnie. gdy w którymś z moich snów ide do toalety np w miejscu publicznym to normalnie kabiny powinny sięgać do sufitu, a w moich snach są takie niskie, ze jak ktos przechodzi to widzi jak sikam. czasem sikam do kibelka na srodku ulicy (nie do toi toia, tylko do samostojącego kibla bez zasłon) gdzie oczywiscie kazdy widzi jak sikam i sie podcieram. czasem znajde toalete z drzwiami (wysokimi) i zamknieciem, ale wtedy jest w dużym pomieszeczeniu, gdzie są inni ludzie i sie na mnie gapią! najgorzej jak przygladaja mi sie znajomi. raz znalazłam kibelek, ktory był otoczony taką jakby zasłoną (jak w przebieralni), zasłona byla nawet szczelna, ale potem i tak spadła. i oczywiscie wszyscy widzieli jak sikam :)

pomożcie mi to bo nie jeden sen, nie dwa, ale cała seria chorych snów z sikaniem gdy sie na mnie patrza inni ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psyhopatka

Przedewszystkim są tu dwa najistotniejsze elemeny..

Samo wypróżnianie się można odnieść do pozbywania się niechcianych lub niepotrzebnych treści lub emocji.. potrzebę ulżenia sobie gdy stresująca sytuacja sięga zenitu - być może chodzi nawet o odreagowanie czegoś, dać upust złości, frustracji lub innych "szkodliwych" odczuć.

a po drugie - najwidoczniej nie wszystko uda Ci się ukryć przed innymi.. jakbyś miała niskie poczucie własnej intymności - możliwe że ktoś się może zbytnio interesować Twoimi prywatnymi sprawami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co noc mam sny związane z sikaniem i wydaje mi się, że przestają być normalne. Na wstępie powiem, że nie mam żadnego problemu z pęcherzem, jak wstaje rano to nie biegne od razu do kibla, więc co to może znaczyć?

W każdym śnie chce mi się strasznie sikać. I wyruszam na poszukiwanie jakiegoś kibelka. Lub po prostu widząc kibelek ide zrobić siku. Najgorsze jest to, że ZAWSZE jak sikam to ktoś to widzi, patrzy się na mnie. gdy w którymś z moich snów ide do toalety np w miejscu publicznym to normalnie kabiny powinny sięgać do sufitu, a w moich snach są takie niskie, ze jak ktos przechodzi to widzi jak sikam. czasem sikam do kibelka na srodku ulicy (nie do toi toia, tylko do samostojącego kibla bez zasłon) gdzie oczywiscie kazdy widzi jak sikam i sie podcieram. czasem znajde toalete z drzwiami (wysokimi) i zamknieciem, ale wtedy jest w dużym pomieszeczeniu, gdzie są inni ludzie i sie na mnie gapią! najgorzej jak przygladaja mi sie znajomi. raz znalazłam kibelek, ktory był otoczony taką jakby zasłoną (jak w przebieralni), zasłona byla nawet szczelna, ale potem i tak spadła. i oczywiscie wszyscy widzieli jak sikam :)

pomożcie mi to bo nie jeden sen, nie dwa, ale cała seria chorych snów z sikaniem gdy sie na mnie patrza inni ludzie.

 

są one wywołane twoim pragnieniem samokontroli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są one wywołane twoim pragnieniem samokontroli.

 

 

hmm nie wydaje mi się, nie mam obsesji na punkcie samokontroli. ta teza kompletnie do mnie nie pasuje, ale dziękuję ci bardzo za udzielenie się w wątku.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

dzisiejszego dnia dokladnie w godzinach 6-8 rano snilo mi sie ze urodzilam dziecko(termin porodu mam na jutro)dokladnie chodzi tu o to ze dziecko mialo zmoczonego pampersa w szpitalu robili wielka laske zeby mi dac pampersa na zmiane wiec czekajac na rodzine zostawilam go nagusienkiego.snilo mi sie ze ciagle sikal i to tak duzo ze scieralam ten mocz z podlogi wszystkim czym popadlo recznikiem koszulka co moze oznaczac taki sen?/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ten sen jest jedynie odbiciem Twojego stanu psychiczno-emocjonalnego.

Obawiasz się tego jak położne i pielęgniarki zatroszczą się o Twojego bobaska w pierwszych minutach i godzinach jego życia...

Może nie jesteś pewna czy sama sobie poradzisz z wszystkimi obowiązkami które Cię czekają...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj musze sie zgodzic coraz bardziej mysle o tym czy podolam temu wszystkiemu i jak to bedzie czy sobie poradze...byc moze dlatego ze ciezko mi bylo w pierszych miesiacach kiedy urodzil sie moj pierwszy syn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa mi sie dzies snilo że zamiast do toalety do kosza na smiecy sie wyprozniam, chowalam sie przed ludzmi do szafki i oddalam tyle kału ze to fizjologicznie niemozliwe, potem mialam inny sen w ktorym bylam gdzies na wyjezdzie i szlam szlakiem i zachialo mi sie znowu i na srodku szlaku zrobilam kupe. musze powiedziec ze ostanio co jakis czas mi sie to sni, jakies dwa tygodnie temu ostanio. co to moze znaczyc bo jakies takie dziwne, bardzo prosze o interpretacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja miałem ostatnio taki sen: chciało mi się sikać i poszedlem do lazienki, nie bylem jednak w stanie bo wokol kszatala sie masa innych facetow, czesc z nich to byly abs'y.. ogolnie rozmawiali miedzy soba i smiali sie do siebie jak w kawiarni, potem wrocilem do tej lazienki i bylo mniej ludzi.. zaczalem sikac do jakiegos rodzaju toalety, ktora byla umieszczona przy podlodze.. Sikalem i caly czas mi sie chcialo tak samo, co wiecej sikanie sprawialo mi nieco trudnosci, poza tym stalem w strasznie dziwnej i niewygodnej pozycji. Obok mnie spostrzeglem trzech cudzoziemcow(2 mezczyzn i kobieta po srodku w wieku tak na 20-30 lat ), dobrze ubranych. Patrzyli sie na mnie z niecierpliwoscia i powiedzieli kobieta powiedziala "No i po co tyle piles?" Mi sie dalej chcialo sikac, ale skonczylem i wyszedlem z lazienki potem jeszcze byla inna swcena tego snu ale nie bede praytaczal bo wydaje mi sie malo powiazana :P

Wie ktos co to znaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam! Miałam dzis bardzo dziwny i obrzydliwy sen. Śniło mi się najpierw że byłam w bardzo dużej (w sensie wiele kabin) publicznej toalecie i na pierwszy rzut oka wyglądała bardzo schludnnie i ładnie, ale kabiny były w środku całe od góry do dołu usmarowane kupą, dosłownie prawie wylewała się z sedesów. WYszłam z toalety, umyłam dokładnie ręce bo miałam iść na obiad z rodziną. Nagle znaleźliśmy się w jakimś miejscu przy stole, i wszyscy jedliśmy razem przy stole. Kiedy jedliśmy , a jedliśmy bez użycia sztućców , palcami, zobaczyłam że mój ojciec ma brudne ręce, wtedy zobaczyłam że ja również, tak samo jak mama i siostra. Mieliśmy ręce całe w fekaliach , i okazało się że ten stół przy którym jemy jest właśnie w tym publicznym kiblu. Ja nie byłam w stanie im nic powiedzieć a oni mnie nie słuchali, i miałam świadomość że my po prostu wpierdzielamy ludzkie fekalia. To było naprawdę ohydne, co to może znaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugeruje to wyjasnienie jakis spraw nieprzyjemnych bardzo, ktore Ty juz zaczynasz przeczuwac i gdzies tam Ci to przeszkadza.

Nie musi sie to koniecznie odnosic do rodziny (ale moze) - rodzina moze tu byc symbolem jakiegos bliskiego kregu znajomych

Pozdrawiam i Powodzenia

  • Nie lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

śniło mo się, że moją pracą było pływanie fekaliach, które znajdowały się w przejściu podziemnym, wypełniały je po brzegi, po schody. Razem ze mną pływało tam kilku mężczyzn narodowości chińskiej, zupełnie mi nie znanych. Pamiętam, że krztusiłam się tą brązową breją, plułam, byłam bardzo nieszczęśliwa i jakby zmuszona do tej pracy. Wstawałam rano i szłam pływać do tego kału, nie wskakiwałam tam sama, ktoś jakby mnie popychał. Dodam, że do niedawna pracowałam w biurze, teraz na wlasny rachunek. Co może oznaczać taki sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Śniło mi się, że mój 3 miesięczny synek był cały usmarowany fekaliami. Nie były to raczej jego fekalia. Nie mogliśmy go z mężem "doczyścić", ciągle się brudził. Rozmawialiśmy z mężem co zrobić, żeby był czysty, nie udawało nam się. Ostatnia scena wyglądała tak, że widzę trzymane dziecko, które jest całe brudne.

 

W rzeczywistości mam 3 miesięcznego syna. Dla mnie sen jest zastanawiający, proszę o pomoc w interpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odchody na czapce.

Snilo mi sie ze mezczyzna z ktorym jestem na etapie zaczynania byc razem w realu, znalazl wlasni stara czapke i mi ja pokazywal. Z tym ze to nie byla stara uzywana czapka. Mowil mi ze bya nigdy nie uzywana bo jego corka ubrudzila ja kupa. Kiedy zaczelam sie jej przygladac miala rzeczywiscie brazowa plame. Czapka byla biala i wlochata, taka uszatka czy pilotka.

Bardzo prosze o interpretacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Bardzo prosze o interpretacje mojego snu. Wchodze do toalety, siadam na muszli klozetowej, ktora jest chwiejna. Robie swoje potrzeby fizjologiczne (kal) w ilosciach przekraczajacych ludzkie mozliwosci. Kal jest wszedzie, brudzi mi stopy i nogi, poniewaz wyplywa z dolu muszli, ktora jest peknieta. Majac pobrudzone nogi jak i czesc dolnej garderoby, rozbieram sie do pasa w dol i myje sie dokladnie jak i piore swoje ubranie wlasnie w tej toalecie. Nastepnie naga od pasa w dol ide do komisji, sedziow, gdzie na mnie czeka jury by wydac werdykt ... niestety nie wiem jaki, poniewaz sie obudzilam. Bardzo prosze o pomoc w interpretacji snu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Szłam gdzieś z narzeczonym. On szedł przy moim lewym boku. Wdepnęłam lekko w ludzkie gówno, a ono zaczęło bardzo śmierdzieć na moim bucie. Nie mogłam znieść tego smrodu, kręciłam nosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...