Jump to content

siusianie na klatce i ucieczka do piwnicy

grenda
 Share

Recommended Posts

hejka:)

mam prośbę o pomoc w interpretacji snu:

pamiętam że byłam w klatce w bloku (klatka prowadząca do mojego mieszkania, mojego domu rodzinnego) i bardzo zachciało mi się siusiu, słyszałam że z góry ktoś idzie (nawet wiedziałam kto- kolega ze studiów, osobą z którą mnie oprócz studiów nic nie łączy) ale mimo to miałam nadzieje że może zdążę i już kucałam do siusiania- nie pamiętam czy zaczęłam w ogóle, usłyszałam że on jest bardzo blisko i zaraz nadejdzie, bardzo nie chciałam żeby mnie zobaczył (wstydziłam się), więc uciekłam po schodach do piwnicy (mnie wchodziłam do żadnego konkretnego pomieszczenia) i tam chciałam zrobić siusiu, ale się się zestresowałam. ostatnie co pamiętam to ukrywanie się w piwnicy kucając.. po obudzeniu nie czułam żeby chciało mi się iść do toalety

z góry dzięki za wskazówki:)

pozdrawiam:)

Witam!

Klatka schodowa to tak trochę inna drabina ( sądząc po tym że zeszłaś do piwnicy idziesz prawdopodobnie w dół) i tu spotyka cie tak przyziemna sprawa jak ............... chcesz to zrobic ale się wstydzisz kolegi ze studjów - mężczyzny wstyd jest na tyle mocny że uciekasz do piwnicy - podświadomość (piwnica jest zawsze symbolem naszej podświadomości). Boirąc pod uwagę, że to że jesteś w miejscu ukrytym a dalej sie stresujesz może to wskazywać na jakieś problemy z seksualnością (sikanie) - odbiorem twojej osoby przez płeć przeciwną, poczuciem nie atrakcyjności (zawstydzenie). Prawdopodobna przyczyna takiego zachowania leży gdzieś głeboko ukryta w podświadomości w śnie wróciłas do bloku w którym się wychowałaś moze cos z dzieciństwa lub z okresu dorastania - to moja podpowiedź moze przyczyna leży zupelnie gdzie indziej.

pozdrawiam:

Sławomir

dziękuję za interpretację i wskazówki:)

coś może być na rzeczy- (dziś dla odmiany śniły mi się same kobiety- dziewczyny które znałam będąc nastolatką- w czasie podróży do domu: widziałam je i rozmawiałam, ale byłam jak za szklaną ścianą- nic mnie z nimi nie łączyło...)

pozdrawiam:)