Jump to content

siusianie na klatce i ucieczka do piwnicy


grenda
 Share

Recommended Posts

hejka:)

 

mam prośbę o pomoc w interpretacji snu:

 

pamiętam że byłam w klatce w bloku (klatka prowadząca do mojego mieszkania, mojego domu rodzinnego) i bardzo zachciało mi się siusiu, słyszałam że z góry ktoś idzie (nawet wiedziałam kto- kolega ze studiów, osobą z którą mnie oprócz studiów nic nie łączy) ale mimo to miałam nadzieje że może zdążę i już kucałam do siusiania- nie pamiętam czy zaczęłam w ogóle, usłyszałam że on jest bardzo blisko i zaraz nadejdzie, bardzo nie chciałam żeby mnie zobaczył (wstydziłam się), więc uciekłam po schodach do piwnicy (mnie wchodziłam do żadnego konkretnego pomieszczenia) i tam chciałam zrobić siusiu, ale się się zestresowałam. ostatnie co pamiętam to ukrywanie się w piwnicy kucając.. po obudzeniu nie czułam żeby chciało mi się iść do toalety

 

z góry dzięki za wskazówki:)

 

pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Klatka schodowa to tak trochę inna drabina ( sądząc po tym że zeszłaś do piwnicy idziesz prawdopodobnie w dół) i tu spotyka cie tak przyziemna sprawa jak ............... chcesz to zrobic ale się wstydzisz kolegi ze studjów - mężczyzny wstyd jest na tyle mocny że uciekasz do piwnicy - podświadomość (piwnica jest zawsze symbolem naszej podświadomości). Boirąc pod uwagę, że to że jesteś w miejscu ukrytym a dalej sie stresujesz może to wskazywać na jakieś problemy z seksualnością (sikanie) - odbiorem twojej osoby przez płeć przeciwną, poczuciem nie atrakcyjności (zawstydzenie). Prawdopodobna przyczyna takiego zachowania leży gdzieś głeboko ukryta w podświadomości w śnie wróciłas do bloku w którym się wychowałaś moze cos z dzieciństwa lub z okresu dorastania - to moja podpowiedź moze przyczyna leży zupelnie gdzie indziej.

pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

dziękuję za interpretację i wskazówki:)

 

coś może być na rzeczy- (dziś dla odmiany śniły mi się same kobiety- dziewczyny które znałam będąc nastolatką- w czasie podróży do domu: widziałam je i rozmawiałam, ale byłam jak za szklaną ścianą- nic mnie z nimi nie łączyło...)

 

pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...