Skocz do zawartości

wileka proźba i interpretacje snu bo juz nie wiem co mam z tym zrobic


samotronka87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam musze zacząc od początku śni mi się ciagle chłopak który się kochał we mnie 4 lata no i z którym w sumie byłam blisko ale ja go zawsze traktowałam jako przyjaciela i on o tym wiedział ze nic z nas nie bedzie bo nic do niego nie czułam i nie umiałam z nim być....nie gadałam z nim ani nie widziałam go 2 lata on ma dziewczyne i ja mam chłopaka i wychodze za rok za niego za mąż problem jest w tym ze nei wiem dlaczego on ciągle mi się śni to nie jest normalne...

gdy miałam 18 nastke on mi przesłał pocztą wielkiego różowego misia teraz sie zastanawiam że moze mu go wysłać spowrotem... :( juz sama nie wiem a dzisiaj mi się śniło że szłam z rodzicami i oni postanowili wpaśc w odwiedziny do jego rodziców poszłam z nimi.. był tam Adrian...

rozmawialiśmy o wszytskim pocałowaliśmy się... chcieliśmy być razem spróbować....

ja nie wiedziałam co w tym śnie mam robić kogo wybrac chłopaka który jest o 2 lata młodszy nie ma pracy czyli jego Adriana czy chłopaka z którym za rok się żenie który ma dobrą prace i którego szanuje.....obudziałm się :( dzień w dzień mi się on śni to inne sny ale jest taki wyraźny napiszcie dlaczego on mi sie śni co mam zrobic zeby już go w tych snach nie było bo już nie chce żeby był... ps nie mysle o nim bo mam chłopaka którego kocham nad życie i jestem z nim szczęśliwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samotronka87, sądzę iż obecność Adriana w Twoich snach może wynikać z tego, iż postrzegasz sprawę z nim, jako nie do końca załatwioną. Może pozostały jakieś niedomówienia, może czasami odczuwasz, że jesteś mu winna jakieś wyjaśnienia. Nie chodzi o to, że nadal coś czujesz do Adriana, ale może po prostu czasami ciepło o nim myślisz i zastanawiasz się zwyczajnie, co u niego słychać?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...