Jump to content

Prośba o przetłumaczenie niesamowitego snu...


.::M::A::T::R::I::X::.

Recommended Posts

W moim życiu od kilkunastu dni zaczęły następywać niesamowite zmiany i wydarzenia który decydują o mojej przyszłości i w tym właśnie czasie zaczęły mi się śnić dziwne sny bardzo realne i wstrżąsające.

 

Dzisiejszy sen składał się z dwuch etapów pierwszy to:

 

Stoje przy siadce mojego znajomego który ma grożnego czarnego psa dobermana wystawiam rękę za siadkę niewiem poco bo przy zdrowych zmysłach bym tego nie zrobił chce go pogłaskać (pies jest spokojny) w pewnym momęcie zaciska szczęki chcą odgryść mi prawą dłoń a ja ze strach cofam ją (na szczęście zdążyłem)-obudziłem się wtedy wystaraszony i znowu zasnąłem.

 

Drugi etap snu był dziwny niewiem czy coś odczuwałem ale to nie był strach raczej smutek śnił mi się chyba obóz koncentracyjny łagry ale tam chyba nie było śniegu to był piasek i duże kamienie ludzie rozbijalij duże kamienie to bylij niewolnicy w pewnym momęcie grupa ludzi wyrwała jednego zaczęli go tłuc kamieniami jeden kamień nabilij mu do ust ...to była masakra...po chwili zobaczyłem smutnych ludzi którzy chodzą wzdłóż plaży trzymając w rękach sznurki a na nich latawiece,każdy miał po jednym latawcu, ludzi było bardzo dużo a w możu pływały latawce-odczuwałem straszny smutek .

Edited by .::M::A::T::R::I::X::.
.
Link to comment
Share on other sites

Matrix, sen o psie informuje o konfliktach i sporach w rodzinie. We śnie ledwo uniknąłeś ugryzienia, więc jest to ostrzeżenie, abyś w rzeczywistości wystrzegał się lekkomyślnego postępowania, bo możesz w ten sposób tylko pogorszyć sprawę.

 

drugi sen mówi o tym, że jesteś zmęczony ostatnimi wydarzeniami w Twoim życiu i pragniesz odrobiny wytchnienia, jednak nie zapowiada się na odpoczynek w najbliższym czasie (Ty sam nie widzisz najbliższej przyszłości w jasnych barwach).

Latawce są tutaj znakiem pocieszenia (które jednak może przyjść dopiero po otrzymaniu jakiejś przykrej wiadomości) - Twoja sytuacja może korzystnie się zmienić, o ile gotów będziesz nie szczędzić wysiłków i na prawdę ciężko pracować. Wysiłek na pewno się opłaci, jednak będzie musiał minąć trochę czasu, nim dostrzeżesz owoce swego trudu.

Bądź silny i nie poddawaj się!

 

Pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

Sephira,dziękuję za poświęcony mi czas,przyznam że twoja wypowiedz jest bardzo trafna,szczególnie jeżelij chodzi o moje lekkomyślne postępowanie.zastanawiam się czy twoje zdolności są wrodzone czy po prostu to doświadczenie ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...