Jump to content

sen .


Pinguś
 Share

Recommended Posts

Witam . ;)

Przez ostatnie kilka nocy miałam sny o chłopakach . Mam 13 lat i niby nic takiego w tych snach nie było ale chce się dowiedzieć , czy to może coś takiego znaczyć . Więc śni mi się jakiś chłopak i zawsze się tam całujemy . Przed wczoraj miałam sen , że był ładny chłopak niby z rodziny chłopaka mojej siostry i koło sklepu z byłam , siedziałam mu na kolanach i miałam już iść pożegnałam się ale on się odwrócił i mnie pocałował .

Następny sen to był wczoraj jak z kolegą się całowałam na basenie , siedziałam na murku on mnie przytulił i pocałował i tak siedzieliśmy .

Trzeci sen był dzisiaj , śniło mi się , że byłam u jakiegoś chłopaka z moją siostrą i kuzynką , nie wiem dlaczego ale każda z nas miała go pocałować , był on umięśniony i bardzo przystojny .. Pocałowały go i była kolej na mnie , miałam go pocałować i tak zrobiłam ale się zakochałam , one poszły do domu a ja z nim na balkonie staliśmy i zaczęłam się z nim całować .. to było romantyczne . Później ja miałam pojechać do domu , on mieszkał daleko i znalazł dom koło mnie i się obudziłam . Czy to może coś znaczyć , te sny .. ? One są dziwne , a ja mam dopiero 13 lat.

Link to comment
Share on other sites

Wcale nie sa dziwne, sa normalne i odnosza sie do budzacej sie w Tobie kobiecosci i zapowiadaja cos, co teraz jeszcze Cie dziwi a wkrotce stanie sie jawa- zainteresowanie plcia odmienna:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...