Jump to content

wlosy dlugie wyciagac z zebow

Krzysiek2504
 Share

Recommended Posts

Prosze o interpretacje mojego snu:

Znajdowalem sie w pieknym, jasnym lesie, wsrod wysokich drzew i wyciagalem z ust dlugie wlosy. Wlosy te byly poprzeplatane miedzy moimi zebami, ale kiedy je wyciagalem, robilo sie ich coraz mniej.

Dziekuje bardzo, pozdrawiam.

Witaj Krzysiu2504,

Wygląda na to, że trochę straciłeś orientacje w swoim życiu i nie dostrzegasz tego, co istotne.

Powinieneś zastanowić się nad jego sensem i odnaleźć zgubiony kierunek, gdyż nadchodzą zmiany.

Odczuwasz potrzebę wypowiedzenia myśli, rozmawiania, kontaktów z ludźmi. Powinieneś z kimś porozmawiać, chociaż nie masz tego w zwyczaju. Rozmowa pomoże Ci usunąć wątpliwości, również te dotyczące sfery erotycznej Twojego życia.

Pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• wioletta26
      By wioletta26
      Dziś śniło mi sie ze byłam u fryzjera ,nie bylam zdecydowana co chce zmienic dokladnie w swoim wygladzie, a gdy juz usiadlam na fotelu i fryzjer zwilżył mi wlosy(chyba zdecydowalam je obciac) ,okazało sie ze koles nie na czasu i musi zaklad zamknac.Wracajac do domu z mokrymi włosami widziałam mojego meza z synem na podworku naszego domu,ale moja uwage przykuło stare drzewo z ktorego lała sie woda jakby z wodospadu.Zaczełam robic zdjecia.kolo drzewa bylo pole zboza(chyba)a na polu lezaly stare porzucone maszyny rolnicze.nagle znalazlam sie gdzie indziej kolo jakiegos samochodu gdzie w srodku siedzialo dwoch mezczyzn a jeden uprawial seks z jakas kobieta.nie wiem dlaczego ale zaczełam przed nimi uciekac,dokladnie nie pamietam ucieczki, ale jak udało mi sie uciec znow znalazlam sie w miejscu gdzie bylo drzewo tylko zamiast drzewa byl staw . Kolo stawu biegały dwa małe(szczeniaki) czarne psy przbiegly do mnie i zaczelam je glaskac,jeszcze cos mi sie snilo ale juz dokladnie nie pamiętam :oczy_na:
    • bezimiennaa
      By bezimiennaa
      Witam.
      Mój naturalny kolor włosów to jasny szatyn, kilka dni temu przefarbowałam się na gorzką czekoladę (prawie czarny).
      Śniło mi się jak przeglądam się w lustrze. Widziałam siebie, schludnie ubraną, w moją ulubioną bluzkę. Natomiast moje włosy były blond (żółty, kurczakowy odcień), poniszczone, suche, nieuczesane. W łazience (mojej) zamiast zieleni królowała biel (aż raziła w oczy), wszędzie były światła, było bardzo jasno.

Pierwsze co mi przyszło na myśl (we śnie)to to, że po kolejnym myciu głowy tak mi się stało. Później spanikowałam, bo przypomniało mi się, że jestem z kimś umówiona (nie wiem z kim, w realu z nikim się nie umawiałam) i nie wiedziałam co mam zrobić z tą okropną fryzurą.

Z góry dziękuję za interpretację
    • Agor-ia
      By Agor-ia
      Snil mi sie - znowu- moj przyjaciel. Mial piekne, lsniace wlosy, dlugie za ramiona. Mialy naturalny kolor (ciemny szatyn). Uwielbiam mezczyzn z dlugimi wlosami, wiec budzily we mnie zachwyt, chcialam ich dotknac, zanurzyc w nich palce. Jednoczesnie troche sie dziwilam - ten chlopak nigdy nie mial wlosow tej dlugosci, niedawno jeszcze mial troche dluzsze wlosy, ale je obcial, bylam tego swiadoma we snie, pomyslalam tez sobie ze tak dlugie wlosie troche do niego nie pasuje. I wtedy pojawil sie pajak, ogromny, wiekszy niz czlowiek. Stal tak jakby na dwoch nogach, reszta odnozy zlapal mojego przyjaciela od tylu i zaczal obcinac jego wlosy. A ja odczuwalam zal, bo byly takie piekne.

z gory dziekuje za interpretacje
    • maaike001
      By maaike001
      Snilo mi sie, ze razem z siostra szykowalysmy sie wczesnie rano do pracy, czesalam sie i strasznie wypadaly mi przy tym wlosy, byly bardzo dlugie i geste, bylo ich tak duzo,ze wygladaly jak peruka. Przed wyjsciem do pracy robilam tez test ciazowy i pokazalo sie 1,5 kreski, balam sie,ze dziecko moze byc chore, gdyz przyjmowalam sporo lekow i przez swoj organizm moglam mu je przekazac. W efekcie bylo bardzo pozno i nie zdazylam zjesc sniadania ani zrobic kanapek do pracy, prosilam od mamy o pieniadze na jedzenie w pracy, w efekcie dal mi je niezyjacy juz dziadek, wyciagal z portfela banknoty. Potem jest obraz jak z moim mezem i jego kolega spieszymy sie do tej samej pracy, przebiegalam przez tory i zauwazylam pedzacy pociag, potracil mnie, ale nic mi sie nie stalo, tylko stalam na czole pociagu i chcialam zeskoczyc, aby zdazyc na inny peron, balam sie, bo pociag jechal coraz szybciej,ale udalo sie. Widzialam tez meza, kt.biegl w moja strone, by zobaczyc,czy nic mi sie nie stalo. Wszysycy wbieglismy w ostatniej chwili do wlasciwego pociagu, kt mielismy jechac do pracy i...zadzwonil budzik
    • IceQueen
      By IceQueen
      Byłam fryzjerka, bardzo duzo pracowalam,scinalam i farbowalam włosy, i naprawde duzo pracy w tym snie miałam.. co ten sen moze oznaczac?
  • Create New...