Skocz do zawartości

PROSZE,CO ZNACZY MOJ SEN? wypadajace wlosy,dziadek, pieniadze


maaike001

Rekomendowane odpowiedzi

Snilo mi sie, ze razem z siostra szykowalysmy sie wczesnie rano do pracy, czesalam sie i strasznie wypadaly mi przy tym wlosy, byly bardzo dlugie i geste, bylo ich tak duzo,ze wygladaly jak peruka. Przed wyjsciem do pracy robilam tez test ciazowy i pokazalo sie 1,5 kreski, balam sie,ze dziecko moze byc chore, gdyz przyjmowalam sporo lekow i przez swoj organizm moglam mu je przekazac. W efekcie bylo bardzo pozno i nie zdazylam zjesc sniadania ani zrobic kanapek do pracy, prosilam od mamy o pieniadze na jedzenie w pracy, w efekcie dal mi je niezyjacy juz dziadek, wyciagal z portfela banknoty. Potem jest obraz jak z moim mezem i jego kolega spieszymy sie do tej samej pracy, przebiegalam przez tory i zauwazylam pedzacy pociag, potracil mnie, ale nic mi sie nie stalo, tylko stalam na czole pociagu i chcialam zeskoczyc, aby zdazyc na inny peron, balam sie, bo pociag jechal coraz szybciej,ale udalo sie. Widzialam tez meza, kt.biegl w moja strone, by zobaczyc,czy nic mi sie nie stalo. Wszysycy wbieglismy w ostatniej chwili do wlasciwego pociagu, kt mielismy jechac do pracy i...zadzwonil budzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...