Skocz do zawartości

ogromny pajak, piekne wlosy


Agor-ia

Rekomendowane odpowiedzi

Snil mi sie - znowu- moj przyjaciel. Mial piekne, lsniace wlosy, dlugie za ramiona. Mialy naturalny kolor (ciemny szatyn). Uwielbiam mezczyzn z dlugimi wlosami, wiec budzily we mnie zachwyt, chcialam ich dotknac, zanurzyc w nich palce. Jednoczesnie troche sie dziwilam - ten chlopak nigdy nie mial wlosow tej dlugosci, niedawno jeszcze mial troche dluzsze wlosy, ale je obcial, bylam tego swiadoma we snie, pomyslalam tez sobie ze tak dlugie wlosie troche do niego nie pasuje. I wtedy pojawil sie pajak, ogromny, wiekszy niz czlowiek. Stal tak jakby na dwoch nogach, reszta odnozy zlapal mojego przyjaciela od tylu i zaczal obcinac jego wlosy. A ja odczuwalam zal, bo byly takie piekne.

 

z gory dziekuje za interpretacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agor-ia

No właśnie - skoro w realu pociągają Cię długowłosi mężczyźni, to podświadomie Twój przyjaciel również... a dotyk to chęć bliższego poznania.

Stwierdziłaś że długie włosy go niego nie pasują - być może chodzi o to że uważasz że nie przypomina Ci ideała mężczyzny.... tymbardziej że pojawił się pająk może oznaczać uświadonienie sobie że lepiej zaakceptować człowieka takim jaki jest naprawdę (krótkie włosy - tj w realu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, ten moj przyjaciel to mnie pociaga nie tylko w podswiadomosci... i strasznie mi tym namotal, no ale nie o tym rzecz. Chec blizszego poznania- na pewno. Hm... nie wiem czy posiadam cos takiego jak "ideal mezczyzny", nie mam okreslonego schematu. Ale na pewno On jest inny niz ci ktorzy mnie pociagali w przeszlosci. Nie wiem czy kiedykolwiek pragnelam go zmieniac- zazwyczaj nie probuje zmieniac facetow. Chociaz, mozliwe ze podswiadomie pragnelam w nim jakiejs zmiany, takiej, ktora wlasnie ulatwilaby mi to blizsze poznanie.

Dziekuje winteer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...