Jump to content

Ucieczka robotów


Nejti

Recommended Posts

Dwa roboty, uciekały z miejsca w której panowała wojna ponieważ ktoś napadł na ich miasto. Jeden ok. półtora metrowy z symbolem litery M znajdującym się na jego brzuchu oraz kilkoma paskami pokrywającymi jego ciało(w tym jeden nieco szerszy znajdujący się na jego czole) które(tak jak i znak) świeciły na żółto wtedy gdy przeżywał jakieś emocje. Drugi, około dwumetrowy, czarny. Posiadał kółka na których potrafił jeździć a także skrzydła dzięki którym mógł latać. Najpierw jechał, potem wzbił się w powietrze. Po drodze napotkali coś(lub kogoś) co przykuło ich uwagę. Zatrzymali się na chwilę, nie pamiętam jednak w jakim celu. Wiem tylko że po tym wydarzeniu zrozumieli że tam gdzie idą na pewno będzie bezpieczniej niż tam gdzie dotychczas mieszkali. Pod koniec ich podróży ujrzeli inne roboty, a za nimi miasto w którym postanowili zamieszkać.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

W Twoim zyciu nieporozumienia z osoba, a nieporozumienia prowadzące do konfliktów.I Ty i ktoś zachowujecie się w takich sytuacjach jak osoby pozbawione uczuć, jesteście bezwzględne wobec siebie.Smutek dla jednej osoby,druga zaś zawsze jest górą i zwycięża konflikty.W Twojej ocenie osoba z Toba nawet i rywalizująca jest silniejsza psychicznie od Ciebie i masz wrażenie,że jakieś siły jej pomagają w takim postepowaniem,że zawsze ona zwycięża.Jednak dojdziesz do pewnych wniosków dzięki którym zmienisz swój sposób myslenia i postępowania a to z kolei znajdzie swoje odbicie w relacjach z ta osobą,które wejda na nowe lepsze,spokojniejsze tory.Wtedy odnajdziesz spokój wewnetrzny a relacje ułożą się pozytywnie.

Link to comment
Share on other sites

No, może i racja, zdaje się na ciebie. :3 Ale nie znasz moich innych problemów. Dziś przy opisywaniu snów opowiem ci o Cherbi. Wczoraj mi się śniła...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...