Jump to content

Krąg Voo-Doo


Vantrox
 Share

Recommended Posts

 • 3 weeks later...

1. Vantrox - to krąg VooDoo, służy do przywoływania "grubszych ryb" i do odprawiania rytuałów.

2. Roseflame - ten amulet ma kilka znaczeń, np.: że ktoś powiązał z tobą swoją drogę, że ktoś został ci przeznaczony do zadania jakie masz wypełnić.

Link to comment
Share on other sites

roseflame ja znam dwie opcje - to jest wezel celtycki, albo jako symbol Trojcy Swietej, albo jako symbol rownowagi miedzy cialem/umyslem/dusza

:) pozdrawiam najsredczniej

Link to comment
Share on other sites

Amulet roseflame to triquetra, symbol używany przez wiccan, chociaż z tego co wiem, jest celtycki. Symbol nieskończoności. W chrześcijaństwie oznacza Trójcę Świętą.

Link to comment
Share on other sites

Kochani, bardzo Wam dziękuję!

idę tą drogą, choć nie znam jeszcze celu... nowe, ale cudowne doznania:wstydnis:

ściskam cieplutko, życząc dobrej niedzieli.

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym kupić sobie amulet , który by mnie chronił i dodawał mocy, czym się kierować, może mi doradzicie jaki byłby dla mnie dobry. Podam moją datę urodzenia, może będzie pomocna w ustaleniu, co jest dla mnie dobre 12,01,1968r.

Link to comment
Share on other sites

Wizja - proponowałbym ci Boga słońca (celtycki amulet) - chroni przed niebezpieczeństwami i wspiera duchowo, nie bez powodu nazywany jest światłem życia.

Roseflame - sorki za wprowadzenie w błąd, pomylił m i się twój amulet z inny, podobnym, sorki :)

Link to comment
Share on other sites

Roseflame - sorki za wprowadzenie w błąd, pomylił m i się twój amulet z inny, podobnym, sorki :)

 

a ja prawie zasłabłam z wrażenia! owszem to nowe dla mnie tematy i dziwią mnie niesamowicie, ale żeby zaraz grube ryby!!! aż mi ciarki po plecach stadem przebiegły....

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...

A coś dla dziewczyny strasznie niepewnej siebie, podatnej na wpływy innych ludzi, ambitnej, ale o słomiany zapale,który właśnie z nie wiary wypływa.

Coś wzmacniającego.

Edited by nath
Link to comment
Share on other sites

Dokładnie o wzmocnienie siebie chodziło.

Są jakieś pozycje w internecie, które mówią jak talizmanami się posługiwać. Bo tutaj wyczytałam,że lepiej,żeby nikt ich nie dotykał itd.

Chciałabym się zagłębić w to, troszeczkę ;)

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Najlepszy jest amulet, który sam nas do siebie przyciąga (oczywiście w pozytywny sposóB).

Ja tak miałam z krzyżem celtyckim, jak tylko go zobaczyłam od razu wiedziałam, że on jest dla mnie. Jestem z niego bardzo zadowolona.

Link to comment
Share on other sites

Sephiro dobrze dedukujesz, ale wiedz, że niektóre amulety przyciągają nas po to aby czynić nam zło, a potem nie chcą odjeść. Najgorzej jest jak nie wiem co to za amulet, ale nam się podoba, wtedy jest największe prawdopodobieństwo spotkania przeklętego amuletu.

Link to comment
Share on other sites

Witam.

Mam pytanie i zarazem prosbe. Otoz niedawno znalazlam sie w posiadaniu pewnej rzeczy, ktora mocno mnie zaintrygowala, a ktora chce Komus podarowac (to juz za tydzien, wiec czasu malo...)Nie wiem,czy rzecz ta jest amuletem,talizmanem...z wygladu cos takiego wlasnie przypomina. Nie wiem tylko ani skad pochodzi (jaki kraj), ani co oznaczaja znaki na tejze wlasnie rzeczy. Tutaj (na tym forum) jestem od niedawna i nie wiem jak zalaczac tutaj zdjecia. Nie mniej jednak bylabym uradowana gdyby Ktos przeszedl ze mna na kontakt e-mailowy prywatny, by ta droga pomoc mi w daniu odpowiedzi na pytanie: co ta rzecz oznacza. Rzecz jasna,by odpowiedz dac, pierw trzeba ta rzecz na zdjeciu zobaczyc...i dlatego wlasnie moja prosba o przejscie na kontakt priv e-mail. Jesli Ktos jest ciekawy i chce pomoc, bo czuje, ze jego wiedza moze znalezc tutaj ujscie dla siebie - prosze o odzew tutaj lub... to dla mnie bardzo wazne! A jak mowie, czasu malo juz mi zostalo na wyjasnienie 'zagadki'. Pozdrawiam. S.

Link to comment
Share on other sites

 • 5 weeks later...

Jak dla mnie to przypomina mi Tetragram JHWH, ma właściwości ochronne, na bardzo wysokim poziomie, ale także właściwości ofensywne, ale już mniejsze.

 

"Tetragram, czteroliterowy wyraz JHWH, boskie imię własne, którego Żydzi przestali używać w IV w. p.n.e. prawdopodobnie ze względu na szacunek lub z obawy przed sprofanowaniem, stosując zamiennie wyrazy Elohim albo Adonai. Transliteracja JHWH (wraz z samogłoskami) brzmi Jahwe lub Jehowa."

http://portalwiedzy.onet.pl/31356,,,,tetragram,haslo.html

Edited by Tomek003
Link to comment
Share on other sites

 • 4 weeks later...

Możesz używać, ale bardzo ostrożnie, sugerowałbym też go przeczyścić, i fizycznie i energetycznie.

Fizycznie wystarczy wrzucić do szklanki z solą, a energetycznie pomedytować z nim i "wymienić w nim energię".

Link to comment
Share on other sites

Hej, ja również chciałabym spytać o znaczenie wisiora, który dawno temu kupił moja siostra:

pentagram.gif

1) Tetragram'maton. w Angielskim.

Cztery litery, czyli cztery które skomponować nazwę Wszechmocnego. Starożytni Żydzi nigdy nie wymawiali słowa Jehowa składającego się z czterech świętych liter JHVH. Słowo oznacza "Ja", lub "istnieje" (Exod. iii. 14), ale pewien rabin Bechai mówił że litery obejmuje trzy krotne pojęcie czasu: przeszłość, teraźniejszości i przyszłości. Pitagoras nazywał Wzerunek: Tetrad lub Tetractys, czyli "cztery litery świętości". 1 1

 

Słowa w różnych językach: --

Arabic, ALLA.

Assyrian, ADAD.

Brahmins, JOSS.

Danish, GODH.

Dutch, GODT.

East Indian, ZEUL and EAI.

Egyptian, ZEUT, AUMN, AMON.

French, DIEU.

German, GOTT.

Greek, ZEUS.

Hebrew, JHVH, ADON.

Irish, DICH.

Italian, IDIO.

Japanese, ZAIN.

Latin, DEUS.

Malayan, EESF.

Persian, SORU, SYRA.

Peruvian, LLAN.

Scandinavian, ODIN.

Spanish, DIOS.

Swedish, OODD, GOTH.

Syriac, ADAD.

Tahitan, ATUA.

Tartarian, TYAN.

Turkish, ADDI.

Vaudois, DIOU.

Wallachian, SEUE.

 

Takie było święte przysłowie Tetragrammatonu.

Rzeczy godne milczenie nie mogą zostać ujawnione.

 

Źródło "Historia Szczerbca"

Na głowicy monogram Boga, tzw. tetragrammaton z literami Α i ω (alfa i omega alfabetu greckiego) oraz napis w języku łacińskim Haec figura valet ad amorem regum et principum iras iudicum (ten znak umacnia miłość królów i książąt, a gniew sędziów). Na jelcu wygrawerowany jest tekst w języku hebrajskim, wyrażony literami alfabetu łacińskiego Con citomon eeve Sedalai Ebrehel (żarliwą wiarę wzbudzają imiona Boga Sedalai i Ebrehel - chodzi prawdopodobnie o imiona Boga w Starym Testamencie El Szaddai i El-Roeh) oraz tekst łaciński Quicumque hec nomina Dei secum tulerit nullum periculum ei omnino nocebit (ktokolwiek te imiona Boga ze sobą nosić będzie, temu żadne niebezpieczeństwo w ogóle nie zaszkodzi).

 

2) 2ga strona

 

Góra: Znaki wydają się bardzo znajome jednak nie pamiętam co oznaczają...

 

Lewy dół znak Wenus

 

Dolny środek: Alfa i Omega z monogramem Chrystusa – wyraża najwyższą Boską mądrość i wiedzę zawartą symbolicznie między pierwszą i ostatnią literą alfabetu greckiego, wiedzę obejmującą wszystko. Wyraża też równowagę duchową, wyważenie i mądrość w podejmowaniu decyzji i sądów.

 

Prawy dół: Pieczęć Wenus

 

Przydało by się jakbyś mogła proszę przepisać angielski tekst z amuletu.

W sumowaniu amulet typu ochronnego i magicznego z dodatkiem szczęścia i miłości własna robota, bardzo ciekawa i nie z pierwszej łapanki :)

Edited by OverLord
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

 • Similar Content

  • Aristea
   By Aristea
   Witam!
    
   Jestem nowa na forum. Chciałam zwrócić się z prośbą o intepretację snu. Ostatnio sięgam głębiej w sprawy związane ze snami, a ten zapamiętałam wyjątkowo jaskrawo. Zastanawiam się nad snem zwłaszcza pod kątem możliwych zmian w stosunkach z gronem znajomych (bądź nieznajomych).
    
   We śnie miałam odwiedzić koleżankę z dawnych lat, z którą obecnie mam bardzo sporadyczny kontakt.
   Wybrałyśmy się razem do jej mieszkania (bardzo możliwe, że obydwie byłyśmy młodsze, niż w realnym życiu). We śnie znajdowałam się w miejscu, w którym spędziłam dzieciństwo.
   Kiedy wchodziłyśmy do wieżowca po schodach, na którymś z pięter zobaczyłyśmy jak nieznany mężczyzna (niski, łysy, z bardzo przenikliwym spojrzeniem) zamordował mieszkańca. Wiedziałam, że bardzo chciał mnie zabić. Morderca trzymał bardzo duży nóż, cały korytarz był zachlapany krwią. Pomyślałam, że nie mamy szans go powstrzymać w żaden sposób.
   W jednej chwili znalazł się obok mojej koleżanki, podczas gdy ja zaczęłam zbiegać po schodach. Czułam wyrzuty sumienia, jednocześnie wiedząc że nie mogłam jej pomóc. Nie słyszałam krzyków, cisza oznaczała śmierć.
   Wybiegłam z budynku. Sprzedawczyni w pobliskim kiosku pozwoliła mi się ukryć w pobliżu. Sen urwał się w momencie gdy morderca wypytywał o mnie w okolicach kiosku, a ja szykowałam się do dalszej ucieczki.
    
    
   Pierwszy raz od bardzo dawna zdarza mi się tak makabryczny sen. Jeśli ktoś zna możliwe znaczenia, bardzo proszę o odpowiedź.
   Pozdrawiam!
  • Dawisd
   By Dawisd
   Witam was wszystkich. Mam pytanie, śnił mi się przedwczoraj mój syn jako duch w drzwiach.
   Prosił bym was o pomoc w zrozumieniu tego snu. Z góry bardzo dziękuje.
  • speed911
   By speed911
   Witam wszystkich, na wstępie pragnę zaznaczyć, że ni nie jestem pewien czy piszę w dobrym miejscu, ale jeżeli jest osobny dział w którym mógłbym uzyskać odpowiedź na moje pytanie to proszę o przeniesienie mojego tematu.
    
   Otóż dzisiaj kupiłem sobie pierścień, który wyjątkowo mi się spodobał i wzór tego pierścienia to pewien symbol dookoła pierścienia, problem jest w tym że nie pamiętam ani nazwy tego symbolu ani jego dokładnego znaczenia, bo oczywiście pani w sklepie mi wszystko dokładnie wyjaśniła, jednak niestety ostatnio mam wiele na głowie i zapomniałem to wszystko :gafa_na:
    
   szukałem przez kilka godzin w internecie tego symbolu jednak nigdzie nie mogę go znaleźć niestety.
    
   Jeżeli ktoś kojaży ten symbol to proszę o jego nazwę i znaczenie, lub link do jakieś strony gdzie to znajdę.
    
   Poniżej dodaję mój rysunek, który przypomina ten symbol. (te dwa dolne ramiona są równe i są troszkę większe od tego górnego)
    
   http://allegro.zapodaj.net/images/b28695ea6f72.jpg
    
    
    
   Z góry dziękuję za odpowiedź.
  • DABNA
   By DABNA
   Witam,
    
   miałam tej nocy sen inny niż zwykle i myślę, że poprzez ten sen miałam się czegoś dowiedzieć, ale nie wiem czego. Proszę więc o pomoc.
    
   Sen zaczął się od pobytu w domu mojego dziadka i od zabrania łózka babci z miejsca, w którym kiedyś gdy byłam dzieckiem a babcia jeszcze żyła stało.
   Pamiętam, że łózko to miało jasne barwy drzewa. Wzięłam więc to łózko i przeniosłam w miejsce gdzie teraz była moja babcia zdziwiona, że mieszka gdzieś osobno.
   Babcia się cieszyła, że wreszcie mnie widzi i chciała, żebyśmy razem obejrzały wieczorynkę. Nie była to jednak wieczorynka tylko jakiś film którego nie pamiętam. Po dokładnie 30 minutach powiedziała, że nie mogę już dłużej u niej być i że muszę iść i że będziemy do siebie dzwonić i będziemy w stałym kontakcie. Bardzo się zdziwiłam, że mnie tak wygania i wróciłam w jednej chwili do domu mojego dziadka oddać łózko babci. Wtedy zorientowałam się, że babci pokój był malutki i że było w nim na ścianach mnóstwo ziemi i desek i że był to grób a babcia nie żyje. Dowiedziałam się, nie wiem skąd że mama babci też czasem mogła tak przychodzić mimo tego, że nie żyła. No i się obudziłam przerażona i oczywiście pomodliłam się za duszę babci ale ten sen nie daję mi spokoju.
    
   Bardzo prosze o pomoc w interpretacji.
  • Bel
   By Bel
   Sen śnił mi się nad samym ranem, miałam świadomość, że za chwilę muszę wstać. Śniło mi się coś co było podobne do tunelu. Weszłam jakby do ogromej rury, która od wewnątrz była wyściełana folią. Mogłam się w niej swobodnie poruszać, byłam sama. Tunel ten rozgałęział się w różne kierunki, tworzył jakby labirynt.Sen się urwał. Co to może oznaczać?
×
×
 • Create New...