Jump to content

gardener
 Share

Recommended Posts

Witam

 

Przyśniło mi się dziś coś dziwnego i nie wiem co to oznacza.

Sen był o pewnej dziewczynie, którą dobrze znam. Była nawet bardzo wyraźnie widoczna jej twarz. W pewnym momencie odniosłem wrażenie, że ona nie żyje. Nie widziałem tego, tylko miałem takie przekonanie, informacje, że ona nie żyje. Wszyscy się smucili z tego powodu. Później się okazało, że żyje. Brak jakichkolwiek informacji o pomyłce, itp. Po prostu śniło mi się, że nie żyła, a potem że żyje.

Wspomnę tylko jeszcze, że dzień wcześniej widziałem się z tą dziewczyną. Podoba mi się ona. Czy to mogło mieć wpływ na taki dziwny sen?

Proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Sławku za odpowiedź. Jest tylko jeden zasadniczy problem. Dziewczyna o której pisałem z pewnością nie jest zajęta. Poza mną, spotyka się tylko z koleżankami, z którymi kiedyś studiowała, bądź pracowała. Co więcej, powiedziałbym, że powoli coraz bardziej się do siebie zbliżamy. Czyżby to było tylko mylne wrażenie?

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Śmireć poprostu symbolizuje odejście czegoś starego, co już jest, lub było. To w twoim przypadku może oznaczać całkowicie co innego niż napisałem wcześniej czyli śmierć dawnej znajomości na rzecz całkowicie nowego związku.

Napisałem wcześniej to co przeważnie w takich sytacjach oznacza taki sen, ale twoja sytuacja jest skrajnie inna to i znaczenie musi mieć inne, dlatego czasem warto napisać coś co może nam przybliżyć twoją syuacje to trochę ułatwia lecz to ty znajdujesz prawdziwe znaczenie snu a interpretatorzy tylko podpowiadają bądź jak w tym przypadku "mieszają" w głowie.

Reasumując - bardzo pozytywny sen.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...