Jump to content

intrygujący sen - prośba o interpretację :)


yachiru12

Recommended Posts

Witam.

Dzisiejszej nocy śnił mi się sen, który wyjątkowo mnie intrygował. I bardzo bym chciała i prosiła i interpretację tego snu! :)

Mianowicie - siedzę ze swoimi kolegą załóżmy X, z którym mam dzisiaj jechać do kina, w pokoju, przy komputerze inny kolega, ale on na nas dosłownie nie zwraca uwagi. Zsiedliśmy z łóżka na podłogę. Nagle ten kolega X kładzie mnie na plecach, siada na mnie i zaczyna całować. Chcę zauważyć, że mam chłopaka, który bynajmniej nie jest ten kolega X. I te pocałunki naprawdę mi się podobały! Zaczął mnie rozbierać i mimo, iż to mi się podobało, nie pozwoliłam mu na nic więcej jak pocałunki. W pewnym momencie chwycił mnie za ręce, siłował się ze mną, "rozłożył na łopatki" jak to się mówi :P i spojrzałam mu w twarz, a tam... zamarłam! Twarz mojego chłopaka! Mimo, że cały czas był tył kolegą X, widziałam twarz kolegi X i doskonale wiedziałam, że to jest właśnie ten kolega X!

Co znaczył ten sen?

Bardzo proszę o interpretację, bo jak żaden inny, naprawdę mnie zaintrygował.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Witaj, twój sen ma niezwykle krótkie a jakże prawdziwe przesłanie.Moim zdaniem jest w realu jakiś kolega, który się Tobie podoba i intryguje Ciebie. Pomimo,że masz chłopaka myslisz o innym.Sen jest upomnieniem byś postępowała uczciwie.Masz chłopaka, więc graj w otwarte karty i bądź uczciwa.Jesteś w związku ale do dojrzałości i partnerstw z Twojej strony jeszcze trochę jakby brakowało. Powodzenia i mądrości życzę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...