Jump to content

Powietrzny statek


Arucard

Recommended Posts

Ale nie tylko.

 

Śniło mi się....

 

Otwieram drzwi na dwór od mojego domu, czuję sie normalnie. Dookoła domu jest ogród (wygląda tak samo jak w rzeczywistości). Niebo jest błękitne z pięknymi białymi chmurami. Z chmur wyłania się statek, jest biały (jakby stworzony z tych chmur),o ile dobrze pamiętam z trzema masztami. Jest piękny, jego widok sprawia przyjemność oku. Płynie spokojnie po chmurach by po pewnym czasie z chmur nadal białych tworzył się wir wszystkie najbliższe chmury zostają wciągane aż wir przybiera szarawy kolor. Statek również w wir wpada, zaczyna się kręcić dookoła. Widok sprawia we mnie niepokój, jakby zaraz miał nastąpić koniec wszystkiego. Po chwili statek znika w wirze, który jeszcze się kręci. Chmury i wir znikają, niebo robi się na nowo błękitne, następuje lekkie złagodzenie niepokoju, jednak myśl o statku nie znika.

I tak chwilka jeszcze widoku nieba, po czym się gwałtownie obudziłem.

 

Piszę, gdyż nigdy nie śniło mi się coś tak abstrakcyjnego. Z reguły mam coś na wzór snu proroczego (wyśnienie sobie 8 miejsca na biegach szkolnych, i paru zdjęć, które potem widziałem na żywo) po za tym nic specjalnego.

Link to comment
Share on other sites

Arucard, ten sen może oznaczać chwilę zwątpienia co do obrania przyszłej drogi życiowej. Możliwe, że ktoś lub coś rozwieje Twoje złudzenia, co sprawi, że spojrzysz na swoje życie z nieco innej perspektywy.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...