Skocz do zawartości

Tajemnicza Dziewczyna


Shoni

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak.. byłem gdzieś na jakiś wakacjach poznałem dziewczyne fajnie nam się gadało i wogle, aż pewnego razu coś się zdażyło jakiś wypadek i ona została ranna i ją niosłem na rękach do szpitala i w szpitalu trzymałem ją za ręke i zaczeło mi tak na niej zależeć nie chciałem jej nigdy opuszczać. Opiekowałem się ją i było nam razem dobrze. Sen był tak bardzo realny, że płakałem oraz gdy o nim wspominam mam takie mrowienie w sercu w miłym tego znaczeniu. Co to może znaczyć ? jej wygląd ? nie pamiętam dokładnie, ale wiem, że nic nie było ukrywane.. mój sen był poprostu jak jakiś film, ale się urwał... może jego koniec czeka mnie w prawdziwym życiu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shoni, jeżeli nie pozostajesz teraz w żadnym związku, to ten sen oznacza po prostu tyle, że potrzebujesz bliskości drugiej osoby. Ten sen świadczy o tym, iż jesteś osobą bardzo opiekuńczą. Może po prostu coraz bardziej dojrzewasz do poważnego związku.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki na przyszłość wynikają z tego co powiedziała Sephira. Dzięki takim snom lepiej poznajesz siebie, a wiedza ta może pozwolić Ci lepiej wybrać partnerkę na całe życie. Szukaj osoby, która doceni to co w Tobie dobre.

 

Podoba mi się Twój sen. Pokazuje wyraźnie niby banalny fakt, że prawdziwe uczucie poznaje się w trudnych sytuacjach.

 

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shoni,

 

spróbuj odnieść swój sen do Twojego kontaktu z podświadomością, do Twojego odczuwania i wcześniejszych zdarzeń z nim związanych.

Być może jakiegoś wydarzenia z dzieciństwa (max. do 15 roku życia).

 

Pozdrawiam

Caliah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...