Jump to content

Kino, przyjaciółka, zazdrość - proszę o interpretację


macieq44

Recommended Posts

Witam

 

ostatnio śniło mi się, że byłem w kinie. siedziałem na samym końcu sali, a na środku sali siedziała moja przyjaciółka. przed nią jedno miejsce w prawo, siedział chłopak, w którym jestem zauroczony, a obok niego po prawej stronie siedziała dziewczyna. sala kinowa była prawie pełna. moja przyjaciółka, ta dziewczyna i chłopak, który mi się podoba się znają. ja nie znam tylko tego chłopaka, bo się wstydzę, a do tego moja przyjaciółka znając go radzi mi żebym go nie poznawał, ponieważ jak go poznam, a on dowie się o mnie to mogę jeszcze bardziej cierpieć niż teraz go nie znając. moja przyjaciółka się we mnie zakochała i jest STRASZNIE o niego zazdrosna - taka mała dygresja, która może się przydać w interpretacji snu. czasami mam wrażenie, że ona nie chce żebym go poznał, bo 'co by było gdybym naprawdę miał u niego jakieś szanse'... dobra wracając do snu... to jak oni tam siedzieli, to obok mojej przyjaciółki na prawo, a na wprost tego chłopaka, było wolne miejsce. moja przyjaciółka odwróciła się do mnie i z uśmiechem na twarzy mnie zawołała, żebym obok niej usiadł. ja wiedząc, że ona jest o tego chłopaka masakrycznie zazdrosna, nie zrobiłem tego, a bardzo tego pragnąłem. rozpłakałem się na sali i wyszedłem przed zakończeniem się seansu. z sali kinowej poszedłem do łazienki i tam kontynuowałem swój płacz. po jakimś czasie do łazienki wszedł ten chłopak. ja to widząc przestałem płakać... no i na tym skończył się mój sen...

 

bardzo prosiłbym o interpretacje mojego snu... to już któryś raz kiedy śni mi się, że jestem w kinie a ten chłopak też... z góry dziękuję!

 

pozdrawiam

 

PS bardzo często mam sen o opuszczonym domu, w którym są jakieś upiory, które zabijają ludzi jacy do niego wejdą. ja przed nimi uciekam i zawsze udaje mi się, jako jedynemu, przeżyć. ten dom ma wąskie korytarze, dużo pokoi, jest drewniany, taki stary... a wszędzie w nim panuje półmrok, albo jest ciemno... :(

Link to comment
Share on other sites

Maćku, taki sen może oznaczać, że nie umiesz podjąć decyzji, ponieważ nie możesz do końca zorientować się w istniejącej sytuacji, być może otrzymujesz jakieś sprzeczne sygnały z otoczenia co powoduje że czujesz się bezradny. Nie powinieneś biernie czekać na rozwój wydarzeń, a raczej zdecydować się czego Ty chcesz i wziąć wreszcie sprawy w swoje ręce.

Pamiętam Twój sen o kinie, który opisałeś kilka miesięcy temu, i podejrzewam, że znaczenie było podobne - jeśli opuszczasz kino przed końcem seansu oznacza to, że jesteś niezdecydowany, i całkiem niewykluczone, że koś świadomie próbuje wprowadzić Cię w błąd.

Moja rada - powinieneś baczniej przyjrzeć się osobą ze swojego otoczenia i zweryfikować kto tak na prawdę jest Twoim przyjacielem.

Czy rozmawiałeś już z tym chłopakiem, który Ci się podoba?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...