Jump to content

mieszkanie, niebo, Bóg


maciek123

Recommended Posts

Śniło mi się, że jestem w moim mieszkaniu z kimś tylko właśnie nie wiem z kim, coś się stało. Od teraz wszystko juz pamiętam, więc chciałem zeby nm Bóg pomógł, ale nikt mi nie wierzył ze coś mozna zrobić więc na głos powiedziałem Boże pomóż, a wtedy niebo zrobiło się bardziej niebieskie, wszyscy się zdziwili al powiedzieli ze to przypadek, więc znowu powtórzyłem te słowa i znowu niebo zrobiło sie jeszcze bardziej niebieskie, ktos powiedział ze to nie ma sensu

I wtedy powiedziałem modlitwe: "Ojcze Nasz" i z nieba tak jakby wylała się niebieska mazia, popatrzałem przez okno i widziałem jak ulice zalewa to coś co było niebieskie- leciało z nieba. wyszedłem na korytarz i usłyszałem: "Dziękuje Ci Panie Boże"- czy jakoś tak , potem weszłem do mieszkania i usłyszałem jak ktos rozmawia przez telefon i coś mówi chyba do Boga. potem popatrzałem przez okno i nagle zobaczyłem boisko szkolne( co jest normalnie niemożliwe bo to boisko zasłania mi szkoła) z wyrwaną ziemia do góry, ale takie coś to mi sie od dawna śni. Potem wyszedłem na klatkę schodową i przyszedł jakiś mężczyzna i powiedział że się coś udało i wręczył mi paczkę, odwróciłem ją i to były piersi z kurczaka- takie jak w sklepie.Opakowanie było koloru czerwonego. Tyle pamietam, ale po tym śnie cuje jakby mi " kamień spadł z serca" i coś bardziej wierze :)

Moze ktos wie co dokładnie oznacza ten sen ??

Link to comment
Share on other sites

Spełniły się, albo zaczęły się spełniać Twoje wielkie marzenia. A jeśli jest coś, co dopiero planujesz - podoba Ci się to, chociaż inni są zbyt sceptycznie nastawieni to Twych działań. Wydaje im się to bujaniem w obłokach, ale nie poddawaj się. Trwaj w swoim postanowieniu, ono jest dobre i okoliczności pomogą Ci je urzeczywistnić. Pomoże Ci ktoś prawdopodobnie, jakaś osoba, która ma te same plany i popiera Twój pomysł. Jeśli jest taka w Twoim otoczeniu - wysłuchaj co ma do powiedzenia.

Mam wrażenie, czytając co dostałeś w paczce - że chodzi o związek partnerski :) A jeśli jak na razie nie - możliwe, że na końcu czeka Cię poznanie kogoś.

 

Dodam, że jestem skłonna przedyskutować tu możliwość snu proroczego.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...