Skocz do zawartości

poród, daleka droga


kasiunia87w

Rekomendowane odpowiedzi

śniło mi się że odbierałam poród mojej siostry (a ona nawet nie jest w ciąży) dziecko było bardzo duże a moja siostra w ogóle nie odczuła tego chodziła po mieszkaniu zaraz jak urodziła ja zajmowałam się tym dzieckiem dziwne było to że dziecko-noworodek miał duże genitalia Później wybiegłam z domu i płakałam że moja siostra ma dziecko które ja chciałabym miec a ja nawet nie mam chłopaka a później śniło mi się że wracałam do dojmu pomyliłam autobus i musiałam iśc prawie 20 km pieszo

co może oznaczac mój sen ?? baedzo prosze o interpretacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy naprawdę nikt nie potrafi przetłumaczyc mojego snu??

Potrafi, ale ostatnio była awaria forum i użytkownikom jakoś brakowało ku temu możliwości.

 

Bierzesz czynny udział w sukcesach swojej siostry, odmianie jej życia, jej nowych pomysłach. Całkiem możliwe, że zazdrościsz jej kontaktów erotycznych (no, chłopaka właśnie...), których bardzo pragniesz.

Fragment z autobusem oznacza, że trafiłaś na towarzystwo, które niezbyt do Ciebie pasuje, po za tym w przeciwieństwie do nich do wszystkiego dochodzisz drogą, która w Twoim mniemamiu jest długa i męcząca, na rezultaty czekasz sporo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym że pomagam siostrze w sukcesach i nowych pomysłach niestety nie mogę się zgodzic Siostra już ponad rok temu wyprowadziła się z domu i nie mam wpływu na jej życie

co do towarzystwa to też raczej nie bo od dawna obracam się w tym samym towarzystwie

a może coś inego znaczy mój sen??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...