Skocz do zawartości

Jak mogę to zinterpretować ?


ooo

Rekomendowane odpowiedzi

Heey... Nie wiem czy można ten sen zinterpretować jakoś, ale strasznie utkwił mi w pamięci i nie mogę o nim zapomnieć. Wierzę że ma jakieś ukryte znaczenie...

 

Miałam gdzieś jechać. Jechałam w autobusie z koleżankami, gadałam z kierowcą. Wysiadłam gdzieś i Przez przypadek trafiłam na jakąś impreze na uboczu drogi. Poznałam tam chłopaka, który miał mleczarnię? . Wróciłam do domu z policją. Nie pamiętałam nic. Pamiętałam tylko że były 4 osoby, ja ten chłopak i jeszcze 2. Ten chłopak kazał jakiejś dziewczynie wziąć mleko bo niby że nie pali. Okazało się że paliła… Mleko było zakażone czy coś. Potem Szliśmy korytarzem i spotkaliśmy ochronę (6), która mówiła do siebie że zobaczyli 2 zabitych. Schowaliśmy się od nich. Przedostaliśmy się dalej… Chowaliśmy się. Wtedy była 1-sza przeszkoda. Spotkaliśmy Marry. Ten chłopak powiedział, że muszę się zgodzić alby zjeść piernika i powiedzieć że dobre. Za pierwszym razem powiedziałam, że dobre ale zasugerowałam żeby dodała mniej cukru. Odeszła i po chwili wielki chomik z wielkimi zębami zaczął mi gryźć buta. Nagle cofnęłam ten moment… Za drugim razem powiedziałam, że ciastka są dobre. Potem było coś z lwem ale nie pamiętam. Okazało się że nie tylko te 4 osoby tak miały, że mój brat mimo że nie był na tej imprezie też miał to samo.

W domu i włamałam się z rodziną do jakiegoś domu. Tam kradliśmy dane z komputera. Poszłam na górę i zobaczyłam chłopaka, który siedzi. Zaczął się ubierać. Powiedziałam rodzinie to. Zaczęliśmy się chować. Schowałam się pod schody z tatą. Po chwili wyszedł ten chłopak. Pomógł nam uciec . Spotkałam Ewelinę i z nią gadałam. Okazało się że znała tego chłopaka. Wcześniej Spodobał mi się,nie potrafiłam jej powiedzieć jak miał na imie. szłam z koleżankami. Monika mówiła że on jest ładny a Jagoda się zakochała w nim. Miałam do niego zadzwonić ale nie odbierał. Potem się z nim spotkałam. Oddałam mu telefon jego i coś jeszcze. Gadaliśmy o imprezie. Nie mogliśmy rozkminić tego. Ktoś podał nam narkotyki chyba.

Edytowane przez ooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...