Jump to content

Jak mogę to zinterpretować ?


ooo
 Share

Recommended Posts

Heey... Nie wiem czy można ten sen zinterpretować jakoś, ale strasznie utkwił mi w pamięci i nie mogę o nim zapomnieć. Wierzę że ma jakieś ukryte znaczenie...

 

Miałam gdzieś jechać. Jechałam w autobusie z koleżankami, gadałam z kierowcą. Wysiadłam gdzieś i Przez przypadek trafiłam na jakąś impreze na uboczu drogi. Poznałam tam chłopaka, który miał mleczarnię? . Wróciłam do domu z policją. Nie pamiętałam nic. Pamiętałam tylko że były 4 osoby, ja ten chłopak i jeszcze 2. Ten chłopak kazał jakiejś dziewczynie wziąć mleko bo niby że nie pali. Okazało się że paliła… Mleko było zakażone czy coś. Potem Szliśmy korytarzem i spotkaliśmy ochronę (6), która mówiła do siebie że zobaczyli 2 zabitych. Schowaliśmy się od nich. Przedostaliśmy się dalej… Chowaliśmy się. Wtedy była 1-sza przeszkoda. Spotkaliśmy Marry. Ten chłopak powiedział, że muszę się zgodzić alby zjeść piernika i powiedzieć że dobre. Za pierwszym razem powiedziałam, że dobre ale zasugerowałam żeby dodała mniej cukru. Odeszła i po chwili wielki chomik z wielkimi zębami zaczął mi gryźć buta. Nagle cofnęłam ten moment… Za drugim razem powiedziałam, że ciastka są dobre. Potem było coś z lwem ale nie pamiętam. Okazało się że nie tylko te 4 osoby tak miały, że mój brat mimo że nie był na tej imprezie też miał to samo.

W domu i włamałam się z rodziną do jakiegoś domu. Tam kradliśmy dane z komputera. Poszłam na górę i zobaczyłam chłopaka, który siedzi. Zaczął się ubierać. Powiedziałam rodzinie to. Zaczęliśmy się chować. Schowałam się pod schody z tatą. Po chwili wyszedł ten chłopak. Pomógł nam uciec . Spotkałam Ewelinę i z nią gadałam. Okazało się że znała tego chłopaka. Wcześniej Spodobał mi się,nie potrafiłam jej powiedzieć jak miał na imie. szłam z koleżankami. Monika mówiła że on jest ładny a Jagoda się zakochała w nim. Miałam do niego zadzwonić ale nie odbierał. Potem się z nim spotkałam. Oddałam mu telefon jego i coś jeszcze. Gadaliśmy o imprezie. Nie mogliśmy rozkminić tego. Ktoś podał nam narkotyki chyba.

Edited by ooo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...